Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / İtalya – Angola İddaa Tahmini 02.09.19

İtalya – Angola İddaa Tahmini 02.09.19

Dünya Kupası 3.gün mücadelesinde İtalya Pazartesi saat 10:30’da Angola ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Angola lehine 26.5 handikap belirlemişler.

İtalya hazırlık döneminin aksine sakatlıktan dönen Datome ve Gallinari liderliğinde turnuvaya çok iyi bir giriş yaptı ve zayıf ekiplerden Filipinler’i tam 46 sayı farkla ezdi geçti adeta. Baştan sona üstün götürdükleri maçta özellikle başlangıcı çok istekli ve agresif yapmaları dikkatlerden kaçmazken gruptan çıkmayı ne kadar çok istediklerini de gösterdiler. 

Angola ise ilk maçta turnuvanın şampiyonluk adaylarından Sırbistan karşısında tam anlamıyla darma dağın oldu ve 59-105 gibi can yakıcı bir skorla yenildi. Afrika kıtasında bile söz sahibi olmayan bir ülke olan Angola 32 takımlı yeni formatın kurbanlarından biri olacağını gösterdi bu turnuvada. Morais ve Moreira’nın iyi niyetli ama sınırlı çabaları ile ayakta kalmaları mümkün değil.

İtalya Filipinler ve Angola’yı yenerek üst tura çıkacağını zaten bilen tecrübeli oyunculardan kurulu ki Angola da Filipinler de ilk maçtan durumlarını ortaya koydular! Burada hedef puanlar ve averajların üst tura taşınacak olması nedeniyle olabildiğince farklı skorlarla ve net galibiyetlerle üst tura çıkmak olacak. Bu nedenle Sırbistan ile oynayacakları grubun son ve liderlik maçı öncesi zayıf Angola karşısında farklı bir galibiyet alarak moral depolamak istiyorlar, tıpkı Filipinler karşısında olduğu gibi handikapı aşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-26.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-26.5) / 1.90
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu Konferansı’nı 3. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Boston Celtics, Perşembe saat 19:00’da iddiası kalmayan, …