Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / İtalya – Bahreyn İddaa Tahmini 03.07.24

İtalya – Bahreyn İddaa Tahmini 03.07.24

Porto Riko’nun San Juan kentinde düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası B grubu ilk maçında İtalya Çarşamba günü saat 00:30’da Bahreyn ile karşılaşacak. İddaa Bahreyn’in sayı limitini 61.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 60.5 olarak açıklamış.

İtalya her ne kadar Fontecchio’dan yoksun olarak bu turnuvaya geliyor olsa da grubun favorisi konumunda. Koç Pozzecco’nun ekibinde Spissu, Melli, Gallinari gibi değerli silahlar var. Nitekim çıktıkları iki hazırlık maçında da etkili takım savunmalarının eşliğinde Gürcistan’ı 68 sayıda tutarak ve güçlü İspanya’yı ise normal sürede 73 sayıda tutarak uzatma sonunda yenmeyi başarmışlardı. 

Bahreyn ise sadece bu grubun değil, genel olarak eleme turnuvalarının en zayıf halkalarından birisi. Kendi kıtalarında bile vasatın üstüne çıkamadıklarını düşünüyorum. Nitekim son maçlarında Asya Kupası mücadelesinde kıtanın iddialı takımlarından Lübnan karşısında da hiç varlık gösterememişler ve sadece 63 sayı üretebildikleri o mçata tam 31 sayı farkla hezimete uğramışlardı…

Gruptaki diğer takım ev sahibi Porto Riko. Bu nedenle de İtalya’nın bu maçı ciddiye alacağını, ev sahibi ile oynayacağı maça liderlik parolası ile çıkacağını düşünüyorum. Hem tecrübe hem de kalite anlamında rakipten bir değil, bir kaç kademe üst seviyede olan koç Pozzecco’nun öğrencilerinin işi ciddiye alacaklarını, bu farkı sahaya yansıtarak özellikle etkili bir savunma eşliğinde farklı kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (61.5) – 1.41
intobet Oranı: Deplasman ALT (60.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …