Anasayfa / Genel / İtalya – İsrail Maçı İddaa Tahmini 31.08.2017

İtalya – İsrail Maçı İddaa Tahmini 31.08.2017

İtalya - İsrail Maçı İddaa Tahmini 31.08.2017
İtalya – İsrail Maçı İddaa Tahmini 31.08.2017

Eurobasket‘in gediklilerinden İtalya ile sürpriz kovalayacak ekiplerden İsrail turnuvanın ilk gününde, 31 Ağustos Perşembe günü saat 21:30’da İsrail Tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Çekişmeli geçmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da İsrail lehine 1.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 147.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 788 ve 804 koduyla açılan maçta İsrail lehine 2.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 147.5 olarak belirlenmiş.

Takım Olmaya Çalışıyorlar

Denk güçlerin mücadele edeceği B grubunda her takım gibi İtalya’nın da şansı eşit diyebiliriz. Tecrübeli koç Messina yönetimindeki İtalya’da 3 önemli ve aynı zamanda sorunlu yıldız Bargnani, Gentile, Gallinari kadroda yer almayacaklar. Onların yokluğunda hazırlık dönemi boyunca takım olmaya çalıştı gök mavililer ancak özellikle hücumda tüm yük Marco Belinelli‘nin omuzlarına binmiş durumda. Gigi Datome ve Pietro Aradori zaman zaman katkı verseler de beklentilerin altında kaldılar hücum performansı anlamında. Nicolo Melli ve Daniel Hackett ise geri planda kaldılar hazırlık döneminde. Oyunun her yönüne istikrarlı bir katkı yapıyor olsalar da skor anlamında sınırlılar. Oynadıkları 11 hazırlık maçından 7 galibiyet çıkartırlarken 70 sayıyı da zorla geçebildiler.

Potansiyelli Bir Takım

Koç Eldestein yönetimindeki İsrail potansiyelli bir kadro ve hazırlık maçlarında da iyi iş çıkardılar, 11 maçta 9 galibiyet elde ettiler. Tabi bunu yaparken büyük takımlarla karşılaşmadılar. Romanya, Finlandiya, İngiltere, Rusya, Slovenya, Polonya ve Macaristan’ı yenmeyi başardılar. İngiltere ve 12 Dev Adam’a karşı da kaybettiler. İşin hücum tarafında oldukça rahatlar. NBA temsilcileri Omri Casspi liderliğinde skor bulma konusunda sorun yaşamıyorlar. Tecrübeli oyun kurucu Gal Mekel ve skorer pota altı oyuncusu Lior Eliyahu da takımın diğer önemli isimleri. Ayrıca devşirme uzunları Howell da ribaundlarda ve savunmada çok değerli bir parça. Ancak savunmada onun dışında pek işleyen bir parça yok, zaten en çok zorlanacakları konu da bu olacak turnuvada. Boyalı alanda da kısa savunmasında da ortalamaların altındalar.

İtalya – İsrail İddaa Tahmin

İtalya sert savunma yapan ve bunu ekol haline getirmiş bir takım. İsrail’in de hazırlık maçlarında ne kadar kırılgan olduğunu ve maç içerisinde git geller yaşadıklarını gördük. İtalya’nın tecrübeli oyuncuları ile İsrail’e karşı ilk maçta hata yapmayacağını düşünüyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: ML 1 / 1.55

Bets10 Oranı: ML 1 / 1.79Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir