Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / İtalya – Sırbistan İddaa Tahmini 04.09.19

İtalya – Sırbistan İddaa Tahmini 04.09.19

Dünya Kupası D grubu mücadelesinde İtalya Çarşamba saat 14:30’da Sırbistan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 İtalya lehine 10.5 handikap belirlemişler.

İtalya kötü bir hazırlık dönemi geçirmiş olsa da gruptaki kolay takımlarla önce oynamanın avantajını iyi kullandı. Hem Datome hem de Gallinari’nin kendisine gelmesini sağladı Filipinler ve Angola gibi kolay rakipler. İlk 2 maçta aldıkları farklı galibiyetler ve hücumda sergiledikleri etkili performanslarla göz doldurdular ama rakiplerin ne kadar kolay olduğunu unutmamak gerekiyor…

Sırbistan hazırlık döneminde de güçlü rakiplere karşı aldığı galibiyetlerle neden turnuvanın favorisi olduğunu göstermişti. Aynı İtalya gibi onlar da gruptaki kolay rakiplerle oynadılar ve tam anlamıyla ezip geçtiler onları. İlk maçta dinlendirilen Bjelica ikinci maça çok formda döndü. Bogdanovic ile Jokic de zaten bu takımın doğal liderleri konumundalar. Sırbistan oynadığı basketbolla keyif veriyor ve şampiyon olacağım diye basbas bağırıyor adeta.

İtalya Datome, Gallinari, Belinelli gibi önemli kanat oyuncularına sahip olsa da hem 1 hem de 5 numarada Sırbistan ile başedebilecek güçte değil. Özellikle pota altında Jokic, Milutinov, Marjanovic, Raduljica gibi isimlere karşı Biligha ve Brooks gibi sıradan uzunlarla ayakta kalmaları bana göre mucize olacaktır. Bogdanovic liderliğinde uzunlarını iyi beslemesini beklediğim Sırbistan’ın çift haneli farklarla kazanarak şampiyonluk yolunda Avrupa temsilcilerine ve ABD’ye net bir mesaj vereceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) / 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …