Güncel
Anasayfa / Hazırlık Maçları / İtalya – Tunus İddaa Tahmini 18.06.21

İtalya – Tunus İddaa Tahmini 18.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılım için oynanacak eleme grupları öncesi Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen VTG SuperCup Turnuvası’nda İtalya Cuma saat 18:00’da Tunus ile karşılaşacak. Bets10 Tunus lehine 16.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

İtalya’da koç Sacchetti, 2 tecrübeli isim Datome ve Belinelli’den bu yaz faydalanamayacak ki Gallinari de Atlanta ile play-off macerasına devam ettiği için kadroda yok. Bu eksiklere rağmen halen ellerinde kaliteli bir kadro olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sassari’de iyi bir sezon geçiren ve Euroleague takımlarının da takibinde olan Spissu, Serie A’nın MVP’si Tonut, NBA patentli uzun Melli, Fenerbahçe ile anlaşması beklenen Polonara takımın öne çıkan isimleri olacaklar. 

Tunus ise İtalya seviyesinde olan bir takım değil. Birkaç gün Polonya’nın ev sahipliğinde oynanan Energa Cup turnuvasında yer almışlar, sırasıyla Rusya’dan 27, Meksika’dan 13 ve Polonya’dan 23 sayı fark yemişlerdi. Özellikle skor üretimi konusunda ciddi sorunlar yaşıyorlar ki Rusya karşısında sadece ama sadece 42 sayı üretebilmişlerdi. Polonya karşısında son maçta Marnaoui 17 sayı ve Taher 13 sayı ile takımlarını taşımaya çalışsalar da elbette yeterli olamadılar. Mejri, Hadidane ve El Mabrouk gibi isimler devreye girememişlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi ve tecrübe anlamında çok büüyk farklar var. İtalya’da Datome, Gallinari, Belinelli gibi önemli isimler kadroda yer almasa bile Melli ve Polonara liderliğinde pota altında Tunus’a net bir üstünlük kuracaklarını, Spissu ve Tonut’un da skor üretiminde takıma önemli katkılar vereceğini düşünüyorum. Ana tercihim İtalya’nın farklı kazanması yönünde olacak. Alternatif olarak ise Tunus’un hücumda yaşadığı problemleri de düşünerek onlar için açılan baremden alt seçeneğine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: – 
Bets10 Oranı: MS 1 (-16.5) – 1.81
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

ABD – İran İddaa Tahmini 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçında Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 07:40’da İran ile karşılaşacak. İddaa …