Anasayfa / 2022 FIBA Asya Kupası / Japonya – Filipinler İddaa Tahmini 19.07.22

Japonya – Filipinler İddaa Tahmini 19.07.22

Endonezya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIBA Asya Kupası Top 16 eleme maçında Japonya Salı günü saat 16:00’da Filipinler ile karşılaşacak. İddaa Filipinler lehine 8.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Japonya her ne kadar Hachimura ve Baba gibi önemli silahlarından yoksun olsa da yine de turnuvanın güçlü takımlarından biri. Nitekim ilk tur grubunda Kazakistan’ı 32 ve Suriye’yi tam 61 sayı farkla geçerken sadece denk rakipleri İran’a 12 sayı farkla yenilmişlerdi. Watanabe, devşirme Evans, Yutaro ve Inoue takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Açıkçası burada olmayı haketmiyorlar ve çeyrek final biletini alacaklarından eminim.

Filipinler son yıllarda güç kaybı yaşayan ülkelerden biri. Nitekim bu turnuvada da ilk tur grubunda zor anlar yaşadılar. Lübnan’dan 15 ve Yeni Zelanda’dan tam 23 sayı fark yemişler, sadece zayıf rakipleri Hindistan’ı 101-59’luk skorla yendiler ve bu sayede Top 16 eleme maçına çıkmaya hak kazandılar. Navarro, Parks, Tamayo ve Ravena takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Ama açıkçası yeterli değiller. 

İki takım arasında kalite ve seviye farkı olduğunu düşünüyorum. Japonya’nın elinde Watanabe gibi yıldız bir isim var ve Evans da ona iyi eşlik ediyor. Zaten grupta da sadece İran’a yenildiklerinin altını çizelim. Filipinler oların dengi bir takım ve bu tamam mı devam mı maçında da hata yapmayacaklarını öngörüyorum. Kazanacaklarını düşündüğüm maçta çift haneli farkları da yaklayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …