Anasayfa / Hazırlık Maçları / Japonya – İran İddaa Tahmini 14.08.22

Japonya – İran İddaa Tahmini 14.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Japonya Pazar günü saat 06:50’de İran ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Japonya önemli oyuncularından yoksun. Genelde kullandıkları devşirme Evans, Watanabe ve Hachimura’dan faydalanamıyıorlar. Baba ise takıma döndü ve İran karşısında 82-77 ile kazanılan ilk hazırlık maçında da etkili bir performans sergiledi. Yeni devşirmeleri Williams ve 20 sayı ile skorer bir performans sergileyen Suda da ilk maçta olduğu gibi bu maçta da yine önemli kozları olacak. 

İran da rakibi gibi önemli isimlerinden yoksun. Haddadi ve Kazem,’den fayfalanamıyorlar. Ancak iki tecrübeli isim jamshidi ve Yakchali liderliğinde halen tehlikeli bir takım olduklarını Japonya karşısında ilk maçta da gösterdiler. Deplasmanda olmalarına rağmen iyi direndiler ve Japonlar’ın son çeyrekte bulduğu ekstra üçlükler olmasa kazanmaları içten bile değildi ki zaten sadece 5 sayı farkla kaybettiler. 

İki takım da yıldızlarından yoksun. Bir tarafta Hachimura diğer tarafta Haddadi maçın gidişatını değiştirebilecek isimler. İlk maçta daha iyi oynayan Japonya’ydı demek güç. Evet kazandılar ama son bölümde buldukları ekstra isabetler sayesinde geldi bu galibiyet. İran buna rağmen iyi direnmiş ve sadece 5 sayı farkla kaybetmişti. Bu maçta da Jamshidi ve Yakchali liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de yine handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …