Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Japonya – Karadağ İddaa Tahmini 09.09.19

Japonya – Karadağ İddaa Tahmini 09.09.19

Dünya Kupası klasman mücadeleleri kapsamında Japonya Pazartesi saat 10:30’da Karadağ ile karşılaşacak. İddaa Japonya lehine 15.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 16.5 olarak açıklamış.

Japonya turnuvanın zayıf halkalarından biri olarak başlamıştı zaten serüvenine ve bunu destekleyecek sonuçlar da aldılar. Henüz bu seviyelerde mücadele edebilecek kalitede olmadıklarını gördük. Ayrıca 2020 Tokyo Olimpiyatları’na ev sahibi olarak direkt katılacakları için de rahatlar ve bu nedenle de zaten klasman maçlarında yıldızları Hachimura’yı oynatmıyorlar, ilk maçta da Yeni Zelanda’da tam 30 sayı fark yemişlerdi.

Karadağ ise turnuvanın hayal kırıklıklarından biri oldu koç Mitrovic yönetiminde. Ellerindeki Dubljevic-Vucevic ikilisini hiç iyi kullanamadılar. Ama yine de millilerimiz karşısında da gördük ki kolay lokma değiller, herşeye rağmen Avrupalı oyunculara sahip olmaları ile büyük bir avantaja sahipler ve bu disiplinle maçları hafife almayacaklarını formalite için oynayacak olsalar da bir adım önde olduklarını düşünüyorum.

İki takımın da herhangi bir iddiası kalmadı ve tamamen formalite icabı çıkacaklar bu maça. Japonya’da zaten Hachimura’nın oynamayacağını biliyoruz ki Karadağ’da da Vucevic’in sürelerinin kısıtlanmasını beklemeyebiliriz herhangi bir iddia olmadığı için ortada. Ancak yine de Ivanovic, Needham, Dubljevic gibi Avrupa tecrübesi bulunan kaliteli isimlerle Japonya’yı farklı geçeceklerini, handikapı aşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 2 (-16.5) – 1.73
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …