Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Japonya – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 12.08.19

Japonya – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 12.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Japonya Pazartesi saat 11:00’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise ev sahibi Japonya’nın direkt galibiyeti için 1.73 oran belirlemiş.

Japonya turnuvanın sürpriz potansiyeline sahip ekiplerinden biri. Önümüzdeki sezon NBA’de izleyeceğimiz Rui Hachimura, tecrübeli uzun Fazekas, genç yetenekler Yuta Watanabe ve Yudai Baba’yı izlemeyi merakla bekliyor olacağım. İlk ciddi hazırlık maçlarında da kendi taraftarları karşısında oynamanın avantajına sahip olacaklar.

Yeni Zelanda NBA yıldızı Steve Adams’ın kadroda yer almayacak olması ile birlikte ciddi şekilde güç kaybetti. Abercrombie, Fotu, Ili ve Webster kardeşerle birlikte kolay lokma olmayacaklarını söyleyebiliriz. Ancak hem yetenek hem de sertlik açısından eski Yeni Zelanda seviyesinde olmadıklarını da söylemek lazım.

Japonya özellikle Hachimura, Fazekas, Watanabe üçlüsü ile Yeni Zelanda’ya nazaran çok daha yaratıcı ve potansiyelli bir takım. Bu maçta da rakiplerini ciddiye alacaklarını ve kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla hazırlık dönemine güzel bir başlangıç yapacaklarını düşünüyorum. Yeni Zelanda dirense de bu zor deplasmanda Japonya’ya kafa tutabilecek seviyede değil bana göre. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.73
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İsviçre – İzlanda İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında İsviçre Çarşamba saat 20:00’da İzlanda ile karşılaşacak. İddaa …