Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Jena – Wurzburg İddaa Tahmini 30.03.19

Jena – Wurzburg İddaa Tahmini 30.03.19

Almanya easyCredit BBL 26.hafta mücadelesinde Jena Cumartesi saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Jena BBL’nin düşme adaylarından biri, 5 galibiyetle 17.sırada yer alıyorlar ama aslında sadece averajla bu potadalar. Tabi son haftalarda oynadıkları basketbolu baz alınca aslınad burada olmayı fazlasıyla hakediyorlar. Tam 6 maçtır galibiyete hasret konumdalar. Evlerindeki son 2 maçta ise sırasıyla Oldenburg’a 3 ve Bayreuth’a 7 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Wurzburg ise son haftaların formda takımlarından biri. 12 galibiyetle play-off yarışının sadece averajla gerisindeler. Haftaiçi de Europe Cup’da Bakken’i içerde 16 sayı farkla yenerek adlarını yarı finale yazdırdılar ve moral depoladılar. Ligdeki son deplasman maçlarına baktığımızda ise 5 maçtan 4 tanesini kazandıklarını, sadece Braunschweig’a kaybettiklerini görüyoruz. Son deplasman maçlarında ise Frankfurt’u 14 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi.

Jena bu sezonun zzayıf halkalarından biri ve son haftalarda oynadıkları basketbolla açıkçası düşmeyi de hakediyorlar. Evlerinde bile varlık gösteremeyen ve son 1o maçta sadece bir kere kazanabilmiş bir takımdan bahsediyoruz. Wurzburg ise son haftalarda istim üstünde hem Europe Cup’da adını yarı finale yazdırmanın morali var hem de BBL’de play-off yarışından kopmamak için bu maçın önemi nedeniyle ekstra konsantre olacaklardır. Bu datalar ışığında da misafir takımın handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum tabiki.

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-2.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …