Anasayfa / İddaa Tahminleri / Jiangsu Dragons – Sichuan İddaa Tahmini 18.07.20

Jiangsu Dragons – Sichuan İddaa Tahmini 18.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Jiangsu Dragons Cumartesi saat 11:00’da Sichuan ile mücadele edecek. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Jiangsu 42 maçtan 15 galibiyet galibiyet alabildi ve ligin vasat takımlarından biri. Geri dönüş bölümünde de pek iyi işler çıkarmadıklarını biliyoruz. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler, sadece denk rakiplerinden Qingdao’yu 29 sayı farkla farkla rahat geçmişlerdi ki bu skor da sürpriz niteliğindeydi. Bir çok takım yabancısız oynarken onların elinde Blakaney gibi iyi bir skorer var, ayrıca Quanxi Wu da iyi destek oluyor ona.

Sichuan ise rakibinden bir kademe daha kötü durumda, 41 maçtan sadece 10 tanesini kazanabildiler ve geri dönüş maçlarında da durumları pek farklı değil. Son iki maçta önce güçlü rakipleri Z.Guangsha’ya 15 sayı farkla yenilmişler son maçta ise denk rakiplerinden Shanghai’ye içerde iyi direnmişler ama 10 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Yabancıların yokluğunda Yuanyu Li ve Chen Chen liderliğinde ayakta kalmaya çalışıyorlar.

Ligin vasat takımlarından ikisinin karşılaşmasında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Elbette Blakeney liderliğinde ev sahibi avantajına da sahip olan Jiangsu rakibine göre bir adım önde ama Sichuan’ın da son 2 maçta direnç seviyesinin yukarı çıktığını biliyoruz. Bu nedenle de bu maçta da denk rakipleri karşısında ellerinden geldiği kadar maçın içinde kalacaklarını, en azından çift haneli farklarla yenilmeyeceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+13.5) – 1.62
Bets10 Oranı: MS 2 (+13.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 01.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Perşembe saat 04:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. …