Anasayfa / BKT EuroCup / Joventut Badalona – Paris Basketball İddaa Tahmini 14.11.23

Joventut Badalona – Paris Basketball İddaa Tahmini 14.11.23

BKT EuroCup A grubu 7. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Salı günü saat 22:30’da Paris Basketball ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Koç Duran’ın ekibi son dönemde sakatlıklardan en çok canı yanan takımlardan birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu grupta ve 3 galibiyette kalarak ilk 4 yarışından bir adım uzaklamış oldular. Son 2 maçarında içerde Lions’a 11 sayı ve Breogan’a ise deplasmanda 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Tomic, Brodziansky ve Feliz’in yokluğunda Chery, Thomas, Andrews üçlüsü ile ayakta kalmaya çalışıyorlar ama yeterli olamıyorlar…

Paris ise grubun tek namağlup takımı konumunda! Fransız ekibi 6 maçın tamamını kazanırken rakiplere ortalama 19 sayı farkla üstünlük kurdu! Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise EuroCup sahnesinde Prometey’i 17 sayı farkla ezip geçerken, Pro A’daki haftasonu maçında ise Cholet’i yettiği kadar oynayıp 7 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Shorts, Hifi, Malcolm, Ward koç Ilsalo’nun en güvendiği isimler konumundalar.

Badalona tam kadro olabilse, yani Tomic, Brodziansky, Feliz üçlüsünü kullanabilse o zaman evlerinde favori bile diyebilirdik onlar için. Ancak Paris son dönemde tam anlamıyla istim üstünde ve hazır rakibi de bu eksiklerle yakalamışken deplasman dinlemez diye düşünüyorum. Sonuçta 6 maçtır bu sahnede kaybetmeyen bir takım var karşımızda! Bu maçta da Malcolm, Shorts, Hifi üçlüsünün etkinliği ile rakibe üstünlük kuracaklarını, düşük bir farkla da olsa kazanarak namağlup ünvanlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers Perşembe günü saat 06:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. …