Anasayfa / İddaa Tahminleri / Joventut Badalona – Valencia İddaa Tahmini 04.01.21

Joventut Badalona – Valencia İddaa Tahmini 04.01.21

İspanya Liga Endesa 11. hafta erteleme maçında Joventut Badalona Pazartesi saat 23:15’de Valencia ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 171.5 olarak belirlemiş.

Badalona bu sezonun en iyi basketbol oynayan, en istikrarlı takımlarından biri. EuroCup’da top 16 biletini kapmalarının yanı sıra Endesa’da ise 16 maçtan 10 tanesini kazandılar ve devre arasında oynanacak Cop del Rey için ilk 8 bileti için de önemli bir avantaja sahiple, kalan 2 maçlarından birini kazansalar bile rakiplerinin sonuçlarından bağımsız olarak garantilemiş olacaklar. Evlerinde ise iyi işler çıkardılar, 8 maçtan 6 tanesini kazandılar ve bu maçlarda bizlere genelde yüksek skorlu mücadeleler izlettiler, ortalama 168 sayı çıktı. Ribas’dan bu maçta faydalanamayacakar, Zagars’ın durumu ise şüpheli. Başka eksikleri yok.

Yarasalar ise Euroleague’deki başarılı sonuçları tam olarak Endesa sahnesine yansıtamamış olsalar da onlar da 16 maçtan 10 tanesini kazandılar ve Badalona gibi kalan 2 maçtan alacakları bir galibiyetle Copa del Rey biletini ceplerine koyacaklar. Deplasman karnelerinin de gayet iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla, 7 maçtan 5 tanesini kazanmayı başardılar evden uzakta. Bu maçlarda bizlere 161 sayı izletmişlerdi ortalamada. Ama son 2 lig maçlarında bu ortalamanın çok üstüne çıktılar ve 101’er sayı üreterek bizlere 176 ve 186 sayı izletmişlerdi. Marinkovic’in sakatlığı devam ediyor, Vives’in durumu maç saatinde belli olacak. Başka eksikleri yok.

Elbette Badalona kolay lokma değil, ligin dişli takımlarından biri. Özellikle yüksek tempoda hücumda verimli oynayıp rakiplerini zor duruma sokabiliyorlar. Ama karşılarında komple bir Euroleague takımı var ve bu sezon play-off yarışındaki güçlü takımlardan bir konumundalar. Williams, Kalinic, Dubljevic üçlüsünü bu maçta da etkin kullanıp galibiyete zaman zaman zorlanacak olsalar da ulaşacaklarını tahmin ediyorum. Bu yolda iki takımın da birbirini tempo konusunda teşvik edeceğini, Badalona’nın da atarak direneceğini tahmin ediyorum. Bu nedenle de Valencia galibiyetiyle beraber üst seçeneğini tavsiye edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 & ÜST (169.5) – 2.85
Bets10 Oranı: MS 2 & ÜST (171.5) – 3.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wilki Morskie Szczecin – Polpharma St. Gdanski İddaa Tahmini 24.01.21

Polonya Ligi 23. hafta mücadelesinde Wilki Morskie Szczecin Pazar saat 21:30’da Polpharma St. Gdanski ile …