Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Kanada – Senegal İddaa Tahmini 05.09.19

Kanada – Senegal İddaa Tahmini 05.09.19

Dünya Kupası H grubu mücadelesinde Kanada Perşembe saat 10:30’da Senegal ile karşılaşacak. İddaa Senegal lehine 12.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 13.5 olarak açıklamış.

Kanada, zorlu grupta NBA oyuncularından çoğundan faydalamamasının da etkisiyle güçlü rakipleri Litvanya ve Avusturalya’ya farklı kaybederek 2.tur şansını kaybetti. Ancak Olimpiyat elemelerine katılabilmek için halen şansları devam ediyor. Bu nedenle de zayıf Senegal karşısında Joseph, Birch ve Pangos gibi tecrübeli isimlerle işi ciddiye alacaklarını, klasman maçlarına avantajlı girmek isteyeceklerini düşünüyorum.

Senegal turnuvanın zayıf halkalarından biri olacağını ilk maçta Litvanya karşısında darma dağın olduktan sonra göstermişti. Ancak ikinci maçta bir diğer güçlü rakipleri Avusturalya karşısında özellikle ilk yarıda iyi direnmişler ama ikinci yarıda güçleri yetmemiş ve 13 sayı farkla kaybetmişlerdi. Bu sonuçta Avusturalya’nın onları hafife almasının da etkisi büyüktü tabi.

Kanada her ne kadar Avusturalya ve Litvanya karşısında beklenen oyunu sergileyememiş olsa da NBA şampiyonu koç Nurse yönetiminde Pangos, Birch, Joseph gibi önemli silahlarla halen elemelerden Olimpiyat vizesi kapma konusunda favorilerden birisi. Bu nedenle de bu maçta zayıf rakipleri Senegal’i Avusturalya maçını izleyip ciddiye alacaklarını ve net bir galibiyet alarak klasman maçları için kendilerine avantaj sağlayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) / 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-13.5) / 1.77
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Bandırma Kırmızı İddaa Tahmini 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Çarşamba saat 18:00’da Bandırma Kırmızı ile karşılaşacak. MobilBahis …