Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Karadağ – Almanya İddaa Tahmini 22.02.21

Karadağ – Almanya İddaa Tahmini 22.02.21

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında düzenlenen fanusta ev sahibi Karadağ Pazartesi saat 22:00’da Almanya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 78.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 80.5 olarak belirlemiş.

Karadağ 5 maçın ardından sadece 2 tanesini kazandı ve büyük hayal kırıklığı yaratarak EuroBasket biletine veda etti. Bu fanustaki ilk maçlarında, kritik mücadelede Fransa’ya son topta 2 sayı farkla yenilerek veda etmişlerdi. Ivanovic ile Popovic 17’şer sayıyla ve genç uzun Simonovic 16 sayıyla etkili olsalar da önemli eksikleri bulunan Heurtel liderliğindeki tecrübeli Fransa karşısında galibiyete uzanamamışlar, kendi sahalarında hayal kırıklığı yaratmışlardı. 

Almanya ise zaten ev sahiplerinden biri olarak EuroBasket biletini garantilediği için eleme maçlarına sadece formalite icabı çıkıyor. Bunun etkisiyle de ciddi konsantrasyon sorunu yaşıyorlar ve son 4 maçlarını da üst üste kaybettiler. Buradaki ilk maçlarında Britanya’ya karşı direnmiş olsalar da 81-83’lük skorla kaybetmişler özellikle savunmada beklentileri hiç karşılayamamışlardı. Nelson’ın dışarıdan Olaseni’nin içerden etkili oyunu karşısında yumuşak kaldılar.

Karadağ her ne kadar şansı kalmamış olsa da kendi sahasında en azından defteri galibiyetle kapatmak isteyecektir. Almanya için de formalite maçı olacağı için zaten yumuşak olan savunmalarını pek de değiştirebileceklerini düşünmüyorum. Maçın kazananını tahmin etmek güç bu amaçsız mücadelede ama Karadağ’ın Ivanovic ve Popovic gibi tempolu guardlarla hücumda etkili olacağını, rakibin zayıf savunmasına karşı 80 sayıları geçebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (78.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (80.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Real Madrid – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 25.02.21

Turkish Airlines Euroleague 26. hafta mücadelesinde Real Madrid Perşembe saat 23:00’da Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. …