Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Karadağ – Danimarka İddaa Tahmini 18.08.21

Karadağ – Danimarka İddaa Tahmini 18.08.21

2023 FIBA Dünya Kupası ön elemeleri E grubu mücadelesinde Karadağ Çarşamba saat 21:00’da Danimarka ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 12.5 olarak açıklamış. 

Karadağ şimdiye kadar oynadığı 3 maçı da kazandı ve grubu lider olarak tamamlayıp elemelerde yer alma şansını da garantilemiş oldu, dolayısıyla bu maça sadece formalite için çıkacak. Bu 3 maçta rakiplerine ortalama 9 sayı fark attıklarını görmüştük. İzlanda’yı içerde 14 ve dışarda 2 sayı ile son topta geçerken, deplasmanda ise Danimarka’yı 11 sayı farkla geçmişlerdi. Radoncic, Todorovic, Cobbs ve Ivanovic takımın öne çıkan isimleri durumundalar beklendiği gibi. 

Danimarka ise Shields ve Lundberg’den yoksun olarak geldiği grupta zayıf olarak başlamıştı macerasına ve bunun altını doldurdu, 3 maçını da kaybetti. Bu maçlarda rakipler onlara ortalama 16 sayı farkla üstünlük kurdular. İzlanda’dan deplasmanda 21 ve içerde 16 sayı fark yerken bu maçtaki rakipleri Karadağ’a ise kendi sahalarında 11 sayı farkla yenilmişlerdi. Mortensen ve Aris takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da bu seviyeler için çok zayıf kaldılar. 

Karadağ Vucevic hariç neredeyse ideal bir kadroyla çıktı bu 3 maça. Dolayısıyla grubun favorisi olduklarını kağıt üstünde bırakmayıp sahaya da yansıtmayı başardılar kayıpsız son maça gelerek. Formalite için çıkacakları maçta da zayıf rakipleri karşısında rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum. Hiç bir iddiası kalmayan ve zaten bu seviyeler için çok eksik kalan Danimarka’nın onlara fazla direnemeyeceğini, handikapta kalamayacaklarını düşünüyorum. Karadağ’dan bir kez daha çift haneli farklar bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.51
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Buducnost – Avtodor İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Buducnost Cuma saat 16:30’da Avtodor ile karşılaşacak. Mobilbahis Karadağ ekibinin galibiyeti için …