Anasayfa / Genel / Karadağ – Hırvatistan İddaa Tahmini 04.09.2017

Karadağ – Hırvatistan İddaa Tahmini 04.09.2017

Karadağ - Hırvatistan Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017
Karadağ – Hırvatistan Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017

Eurobasket‘in vasat ekiplerinden biri olan Karadağ ile iddialı takımlardan biri olan Hırvatistan C grubu mücadelesinde 4 Eylül Pazar günü öğleden sonra saat 17:45’de Romanya Cluj Napoca Polyvalent Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Hırvatistan’ın favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Karadağ lehine 6.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 150.0 olarak set edilmiş. İddaa’da 694 ve 713 kodlarıyla açılan maçta Karadağ lehine 6.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 149.5 olarak belirlenmiş.

Kadro Kalitesini Sahaya Yansıtamadılar

Karadağ elindeki kaliteli isimleri, Rice, Vucevic ve Dubljevic’in performanslarını yukarı çekip bu kaliteyi parkeye yansıtmayı beceremedi henüz. Özellikle Rice koçun disiplin ve düşük tempo basketbola dayalı sisteminde ciddi şekilde dizginlenmiş durumda. Bu da haliyle performansını direkt olarak aşağı çekti, skora yapması gereken katkıyı yapamadığı gibi takımın organizasyonuna da pek yardımcı olduğu söylenemez. Hücumda yarı saha basketbolunu tercih etmeleri ve tempoyu düşürmeleri nedeniyle potansiyelerini yansıtamıyorlar, genelde 70 sayılarda kalıyorlar. İşin savunma tarafında ise sert ve disiplinli bir takımlar, tabi kalite olarak bir kaç gömlek üstün takımlara, İspanya karşısında olduğu gibi, bu savunma pek geçerli olmuyor. Denk veya alt seviyedeki takımlara karşı ise Macaristan’ı 48 sayıda tuttukları gibi gayet etkili oluyorlar. Romanya ve Macaristan gibi iki zayıf takımın bu grupta olması onlar için büyük şans ki Çek Cumhuriyeti de diş geçirebilecekleri denk bir rakip.

Henüz Test Maçı Yapmadılar

Koç Petrovic’in öğrencileri Bogdanovic ve Saric liderliğinde hazırlık maçlarında sergilediği akıcı ve keyifli basketbolu Eurobasket’te pek ortaya koyamadı henüz. Belki bunun etkisi henüz kendilerini test edebilecek kalitede bir takımla karşılaşmış olmamaları da olabilir ama yine de sergiledikleri basketbol ilerisi için pek umut vermedi. Özellikle hücumda üretimde zorlanıyorlar. Romanya ve Macaristan gibi zayıf takımlara karşı bile 70-75 barajını aşmakta zorlandılar. Evet sert savunma yapıyorlar ve tempoyu yükseltmek yerine genelde yarı sahada bireysel yeteneklerin üretimleri ile yol alıyorlar ama yine de hücum potansiyellerini biraz daha arttırıp özellikle basit rakiplere karşı daha fazla diş göstermeleri gerekiyor. Simon, Ukic, Tomas ve Popovic gibi tecrübeli isimlerin mutlaka devreye girip skor katkısı vermeleri lazım.

Karadağ – Hırvatistan İddaa Tahmin

İki tane basketbolu çok iyi bilen ve yarı saha basketbolunda topun değerini bilerek, düşük tempoda oynayan takımın mücadelesinde alt seçeneği ön plana çıkarken Hırvatistan’ın handikapı geçerek hata yapmadan galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.70 & ALT (149.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (-6.0) / 1.91 & ALT (150.0) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir