Anasayfa / Hazırlık Maçları / Karadağ – Makedonya İddaa Tahmini 16.08.22

Karadağ – Makedonya İddaa Tahmini 16.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Karadağ Salı günü saat 20:00’da Makedonya ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 151.5 olarak belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Karadağ EuroBasket’de yer alacak ekiplerden biri, bu nedenle de hazırlıklara tam gaz devam ediyorlar. Şuana kadar 3 hazırlık maçı yaptılar, Hollanda’yı 67-76 ile geçerken güçlü Slovenya’ya karşı ise direnemediler ve 70-52 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamadılar. Son maçta ise bir diğer madalya adayı olan Sırbistan’a karşı direnseler de 82-73 ile kaybettiler. O maçta Genç uzun Simonovic ile tecrübeli uzun Dubljevic 17’şer sayıyla öne çıkmışlar, devşirme Perry 13 sayı ve Radovic de 10 sayı ile onlara destek olmuşlardı.

Makedonya ise kıtanın zayıf basketbol ülkelerinden biri. Son yıllarda olduğu gibi yine önemli turnuvalarda yer alamıyorlar. Bu yaz da ne 2023 Dünya Kupası elemelerinde ne de EuroBasket’de boy gösteremeyecekler. Tek hedefleri 2025 Dünya Kupası önelemelerinden çıkmak. Bu nedenle de hazırlık dönemi onlar adına daha hafif geçiyor doğal olarak. 13 kişilik maç kadrolarında kaptan V.Stojanovski ve Magdevski öne çıkan isimler konumundalar. Dimitrijevic ve devşirme uzunları Wiley’dan yoksun durumdalar. 2025 Dünya Kupası elemelerindeki son 2 maçlarında bizlere 124 ve 141 sayı izletmişlerdi.

İki takım arasında kadro kalitesi ve seviye anlamında ciddi farklar var. Karadağ kıtanın en dişli ve sert takımlarından biri. Son yıllarda istikrarlı olarak büyük turnuvalarda yer almaya başladılar. Ellerinde devşirme Perry, tecrübeli Dubljevic ve genç yetenek Simonovic gibi önemli silahlar var. Makedonya ise hem Dimitrijevic’den hem de Wiley’den yoksun ki zaten onlar varken bile zayıf bir takım olduklarını biliyoruz. Zaten üretimde sorunlar var, Karadağ gibi sert bir savunma takımı karşısında da kısır performanslarını sürdüreceklerini ve bizlere düşük skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ALT (151.5) – 1.84
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Jerusalem – Darüşşafaka İddaa Tahmini 03.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi E grubu ilk maçında Hapoel Jerusalem Pazartesi günü saat 21:00’da temsilcimiz Darüşşafaka …