Anasayfa / Genel / Karadağ Romanya Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Karadağ Romanya Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Karadağ Romanya Maçı İddaa Tahmini 7.9.17
Karadağ Romanya Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Eurobasket‘in gerektiği kadar oynayan takımlarından biri olan Karadağ ilezayıf halkalardan C grubunun ev sahibi Romanya‘nın mücadelesinde 7 Eylül Perşembe günü akşam saat 20:45’de Cluj NMapoca Polyvalent Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Karadağ’ın favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Romanya lehine 14.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 150.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da 798 koduyla açılan maçta Romanya lehine 13.5 handikap belirlenmişken toplam sayı limiti de 151.5 olarak set edilmiş.

Orta Şekerli

Koç Tanjevic yönetiminde ellerindeki kaliteli kadroya rağmen iyi basketbol oynamasa da gerektiği kadarını parkeye yansıtabilen bir takım Karadağ. Son maçlara doğru Rice’ın açılmasıyla ve NBA uzunu Vucevic’in ağırlığını hissettirmesiyle hücumda biraz daha rahatladılar. Hırvatistan’a kafa tuttukları gibi iki hedef maçlarını Çekya ve Macaristan’ı farklı geçerek hedeflerine ulaştılar son 16 biletini son maça bırakmadan kaptılar. Bu maçta Romanya’ya yenilseler de Çekya’nın da İspanya’ya kaybetmesi durumda 3.sırada yer alacaklar. Bu nedenle rahat çıkacaklar maça. Zaten mevcut kadroları ve tecrübeleri ile hedefi kalmayan Romanya’yı da rahat geçeceklerini düşünüyorum.

Burada Yer Almayı Haketmiyorlardı

Zayıf kadroları ve turnuva öncesi eksiklerine rağmen bir skorer de devşirmemeleri nedeniyle bu halde olacakları çok netti. Maalesef bu grupta hiç tat vermediler, belki biraz son maçlarında Macaristan’a karşı, onun dışında çok kötü bir basketbol sergilediler. Moldoveanu  dışında neredeyse hiç hücum silahları yok, 60 sayıyı bile zorla geçiyorlar. Düşük tempoda oynuyorlar, savunmada sertlik yapmaya çalışıyorlar ama düşük basketbol bilgileri savunma rotasyonlarına da yansıyor ve çok hata yapıyorlar. Onlara karşı açık alanda da yarı saha basketbolunda da bir kaç pas sonrası skor bulmak çok kolay.

Karadağ – Romanya İddaa Tahmin

Karadağ düşük tempoda disiplinli bir basketbol oynuyor. Romanya karşısında da rahat bir galibiyet alacaklarını ve zaten skor bulmakta zorlanan rakiplerini sert savunma ile iyice düşük skorlarda tutacaklarını düşünüyorum. Farklı Karadağ galibiyeti ve alt seçeneğini öneriyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) / 1.70 & ALT (151.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (-14.0) / 1.91 & ALT (150.0) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir