Anasayfa / Estonya-Letonya Ligi / Keila – Latvijas İddaa Tahmini 06.01.23

Keila – Latvijas İddaa Tahmini 06.01.23

Estonya-Letonya Ligi mücadelesinde Keila Cuma günü saat 20:30’da Latvijas ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.63 olarak belirlemiş.

Keila ligin orta altı takımlarından birisi. 15 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler ve play-off yarışından 2 galibiyet geride kalmış durumdalar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise denk rakiplerinden Rakvere’yi tam 25 sayı farkla geçerken, güçlü rakipleri, lider Prometey’e tam 48 sayı farkla yenilmekten daha doğrusu hezimete uğramaktan kurtulamamışlardı. Radunic, Vitols, Kasemets takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Latvijas da rakibi gibi 6 galibiyet toplaybildi ama fark şu ki onlar bunu 17 maçın ardından yapabildiler ve Keila’dan 2 maçları fazla. Son 5 maçlarına baktığımızda ise 4 tanesini kaybettiklerini ve ne kadar formsuz olduklarını görebiliriz. Son 2 deplasman maçlarında güçlü Riga’ya 12 sayı farkla yenilirken denk rakiplerinden Valmiera’yı 16 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Vitolskis, Avontins, Mezulis takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

İki takım her ne kadar puan tablosunda birbirlerine yakın durumda olsalar da Keila’nın gerek kadro kalitesi anlamında bir adım önde olduğunu, gerekse aynı galibiyet sayısına rağmen yüzde anlamında daha iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Bir de bunların üstüne ev sahibi avantajı da eklenince bu maçta favori olduklarını söyleyebiliriz. Zaman zaman zorlanabilirler belki, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim ama direkt galibiyetleri mantıklı bir seçim olarak görünüyor. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …