Anasayfa / CSM Oradea / Keravnos – CSM Oradea İddaa Tahmini 11.01.23

Keravnos – CSM Oradea İddaa Tahmini 11.01.23

FIBA Europe Cup 2. etap L grubu 3. maçında Keravnos Çarşamba günü saat 20:00’da CSM Oradea ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışlar.

Keravnos grubun en zayıf halkası konumunda ki zaten ikide 0 çektiler. Bu maçlarda onların canını en çok sıkan konu ise kuşkusuz savunmadaki yumuşak performansları oldu, ortalama 91 sayı gördüler potalarında. Önce deplasmanda Anwil’e 92-63 gibi bir skorla hezimete uğrayarak yendiler, sonra içerde beklenmedik şekilde bir direniş ortaya koymalarına rağmen Bamberg’e 87-90 ile kaybettiler.

Rumen ekibi ise grubun ilk 2 adaylarından birisi. İlk 2 maçlarından bir galibiyet çıkarabildiler ve ikinci sıra için belli ki Bamberg ile kapışacaklar. İlk maçta o Bamberg’i deplasmanda 80-82 ile geçmeyi başarmışlardı ama ikinci maçta lider Anwil’e karşı evlerinde olmalarına rağmen savunmada sınıfta kalmışlar ve 73-91 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. Markovic, Ogden, Tarolis, Neal, Carter, Holt gibi değerli skor opsiyonlarına sahipler. 

İki takım arasında elbette kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde net farklar var. Ama Kıbrıs ekibi evindeki ilk ve tek maçta benzer durumda olduğu Bamberg’e de kök skötürmüş, kolay teslim olmamıştı. Dolayısıyla bu maçta da Oradea’nın handikaplı galibiyeti pek makul gelmiyor bana, riskli görüyorum. Bunun yerine iki takımın da tempoyu sevmeleri ve hücumda üretken oynamaları ile birlikte bizlere bol skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini söylemek yanlış olmayacaktır. Oradea’nın kazanırken 80, Keravnos’un da 75 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (158.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (158.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …