Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Khimki – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 21.12.18

Khimki – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 21.12.18

Euroleague 14.maç gününde Khimki Cuma saat 20:00’da temsilcimiz Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 156.5 olarak belirlemiş.

Rus ekibi Gill ve Shved’in yokluğunda beklendiği gibi ciddi sıkıntılar yaşıyor. Özellikle skor üretimi konusunda dertleri büyük. Bu nedenle de tempoyu düşürüp koç Bartzokas’ın istediği savunma sertliğini ortaya koymaya çalışıyorlar. Son 3 Euroleague maçlarına baktığımızda 65, 74 ve 63 sayı atabildiklerini gördük.

Daçka da koç Ernak’ın göreve gelmesiyle biraz daha iyi basketbol oynuyorlar, daha dirençliler ve McCallum’u nihayet devreye sokmayı başardılar. Ancak halen maç sonlarını kötü oynuyorlar. Onların da savunma konusunda sorunları yok. Son 3 Euroleague maçlarında da düşük tempo ve düşük skor izledik. Sırasıyla, 144, 142 ve 146 sayı çıktı bu maçlarda.

İki takımın da acilen galibiyete ihtiyaçları var. Bunun yanında Khimki Shved ile Gill’in yokluğunda tam bir Yunan takımı gibi oynuyor, düşük tempo ve sert savunma sistemlerinin temeli. Daçka da tempoyu forse etmeyen ve öncelikli olarak Eric’i pota altında kullanmak isteyen, savunmayı da disiplinli ve dirençli şekilde yapmaya çalışan bir takım. Khimki’nin mevcut eksiklerinin de etkisiyle denk güçlerin kapışmasında sertliğin ve savunmaların ön planda olacağını bekliyorum, dolayısıyla tercihim düşük skor olacak.

İddaa Oranı: ALT (154.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (156.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …