Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Kızıl Yıldız – Brescia İddaa Tahminleri 12.12.18

Kızıl Yıldız – Brescia İddaa Tahminleri 12.12.18

7DAYS EuroCup 9.hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Çarşamba akşamı saat 21:00’da Brescia ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Kızıl Yıldız, 8 maçın ardından 4 galibiyetle ve averajla 4.sırada yer alıyor. Son maçta Ulm’un kazanmasıyla birlikte ilk 4 için durumları biraz riske girdi. Bunu ortadan kaldırmak adına bu maçı kazanmaları ve Brescia’yı 3 galibiyette tutmaları gerekiyor. Evleri Belgrad’da her zamanki gibi etkili bir performansları var, 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. İki kulvarda oynadıkları son 5 iç saha maçından 4 galibiyet çıkarırken son 2 maçta Mornar Bar’ı tam 33 ve Zadar’ı 27 sayı farkla darma dağın ederek ne kadar acımasız olduklarını gösterdiler.

İtalyan ekibi ise 5.sırada yer alıyor ve temsilcimiz Galatasaray ile birlikte 3 galibiyete sahip 2 takımdan biri. Artık onların bu maçı da son maçı da kazanmaktan başka çareleri kalmadı. Ancak hem bu grupta oynadıkları 4 deplasman maçından sadece 1 galibiyet aldıklarını ve hem de iki kulvarda oynadıkları son 5 deplasman maçından sadece 1 galibiyet alabildiklerini düşündüğümüzde bu kolay olmayacak. Son deplasman maçlarında da Serie A’nın vasat takımlarından Pistoia’ya 3 sayı ile kaybetmişlerdi.

Kızıl Yıldız her ne kadar 4 galibiyetle 4.sırada yer alıyor olsa da halen bir şeyi garantilemiş değil ve bu maçı kazanarak temsilcimiz Galatasaray’ın da kaybetmesini bekleyecek, bu durumda yerini garantilemiş olacak Top 16 bileti konusunda. Belgard’da ne kadar etkin oynadıklarını, Brescia’nın da deplasmanlarda bir o kadar zorlandığını düşündüğümüzde Sırp ekibinin çift haneli farklarla kazanması bence beklenen sonuç olacak.

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.63
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …