Güncel
Anasayfa / Adriyatik Ligi / Kızıl Yıldız – Buducnost İddaa Tahmini 14.04.19

Kızıl Yıldız – Buducnost İddaa Tahmini 14.04.19

Adriyatik Lig final serisi 2.maçında Kızıl Yıldız Pazar saat 20:00’da Buducnost ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar.

Kızıl Yıldız ilk maçta Belgrad’da kötü bir ilk yarı oynamıştı ancak sonrasında ikinci yarıda Baron’un etkili üçlükleri ile toparlanmışlar ve hücumda yakaladıkları ritm ile farklı galibiyete ulaştılar. Kızıl Yıldız adına önemli olan konu Baron haricinde diğer tüm isimlerin skoru aralarında dağıtmaları oldu ki Baron dışında tam 8 oyuncu minimum 7 sayı ile katkı verdi ve toplam 91 sayıya kadar ulaşarak kazandılar.

Buducnost cephesinde ise ilk maçta ilk yarıda oynanan etkili basketbol ikinci yarıda Kızıl Yıldız’ın sert savunmasına toslamıştı. Cole’un 18 sayısına eşlik edebilecek bir diğer çift haneli katkı verebilecek oyuncu bulamadılar. Özellikle maça iyi başlayan Gordic ikinci yarıda hayal kırıklığı yarattı. Clark ve Jackson ikilisinden ise toplamda sadece 14 sayı gelmesi aslında Buducnost adına mağlubiyetin özetiydi.

Kızıl Yıldız ilk maçın ikinci yarısında kendi sahasında, Belgrad’da oynadığını hatırlamış ve Baron liderliğinde hücumda vites arttırarak galibiyete ulaşmıştı. Bu maçta da Buducnost savunmasının akıcı Kızıl Yıldız hücumlarını durdurması zor olacak, ev sahibinin 85 sayının altında kalmasını beklemiyor. Ancak bu maçta Buducnost’un Cole’un yanına Clark ya da Jackson’dan birisini ekleyeceğini, böylelikle de 80 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (156.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (156.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Teksüt Bandırma – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 15.09.19

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup turnuvasında Teksüt Bandırma Pazar saat 16:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. …