Anasayfa / Adriyatik Ligi / Kızıl Yıldız – Buducnost İddaa Tahmini 14.04.19

Kızıl Yıldız – Buducnost İddaa Tahmini 14.04.19

Adriyatik Lig final serisi 2.maçında Kızıl Yıldız Pazar saat 20:00’da Buducnost ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar.

Kızıl Yıldız ilk maçta Belgrad’da kötü bir ilk yarı oynamıştı ancak sonrasında ikinci yarıda Baron’un etkili üçlükleri ile toparlanmışlar ve hücumda yakaladıkları ritm ile farklı galibiyete ulaştılar. Kızıl Yıldız adına önemli olan konu Baron haricinde diğer tüm isimlerin skoru aralarında dağıtmaları oldu ki Baron dışında tam 8 oyuncu minimum 7 sayı ile katkı verdi ve toplam 91 sayıya kadar ulaşarak kazandılar.

Buducnost cephesinde ise ilk maçta ilk yarıda oynanan etkili basketbol ikinci yarıda Kızıl Yıldız’ın sert savunmasına toslamıştı. Cole’un 18 sayısına eşlik edebilecek bir diğer çift haneli katkı verebilecek oyuncu bulamadılar. Özellikle maça iyi başlayan Gordic ikinci yarıda hayal kırıklığı yarattı. Clark ve Jackson ikilisinden ise toplamda sadece 14 sayı gelmesi aslında Buducnost adına mağlubiyetin özetiydi.

Kızıl Yıldız ilk maçın ikinci yarısında kendi sahasında, Belgrad’da oynadığını hatırlamış ve Baron liderliğinde hücumda vites arttırarak galibiyete ulaşmıştı. Bu maçta da Buducnost savunmasının akıcı Kızıl Yıldız hücumlarını durdurması zor olacak, ev sahibinin 85 sayının altında kalmasını beklemiyor. Ancak bu maçta Buducnost’un Cole’un yanına Clark ya da Jackson’dan birisini ekleyeceğini, böylelikle de 80 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (156.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (156.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gravelines – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 26.04.19

Fransa JeepElite Pro A 30.hafta mücadelesinde Gravelines Perşembe saat 21:00 Fos Sur Mer ile karşılaşacak. …