Anasayfa / Adriyatik Ligi / Kızıl Yıldız – Partizan İddaa Tahmini 06.06.22

Kızıl Yıldız – Partizan İddaa Tahmini 06.06.22

Adriyatik Ligi final serisi 5. ve son maçında Kızıl Yıldız Pazartesi günü saat 21:00’da Partizan ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 1.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 4.5 olarak belirlemiş.

Koç Radonjic’in öğrencileri Aleksandar Nikolic Hall’daki ilk 2 maçta yani ev sahibi konumunda oldukları maçları galibiyetle kapatarak seride 2-0 öne geçmişti. Ama sonrasında deplasmanda takımı konumunda oldukları maçları üst üste kaybederek serinin eşitlenmesine ve karar maçına, 5. maça taşınmasına engel olamadılar. Son maçta da 112-84 gibi can sıkıcı bir skorla kaybettiklerini belirtelim. O maçta savunmada sınıfta kalırken hücumda ise Hollins 19 sayı, 3 ribaund, Dobric 16 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Markovic 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile ayakta kalabilen isimlerdi.

Koç Obradovic’in öğrencileri misafir takım konumunda oldukları ilk 2 maçı kaybettikten sonra evlerindeki 2 maçı kazanarak seriye tutunmuşlar ve son maça taşımayı başarmışlardı direnişlerini. İlk maçta zorlanıp sadece 3 sayı farkla kazanırken 2. maçta 112-84 gibi ciddi bir fark yakalamışlar, moral depolamışlardı. Hücumda müthiş bir performans sergiledikleri o maçta Aleksa Avramovic 24 sayı, 6 asist, Lessort 19 sayı, 5 ribaund, 3 asist, Madar 12 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım da Aleksandar Nikolic Hall’da oynanan serinin ilk 4 maçında ev sahibi konumunda olduğu, taraftarları karşısında çıktıkları maçları kazandılar. Bu nedenle de seriye 2-2 eşitlik geldi ve kazanan takım hem şampiyonluk kupasının sahibi olacak hem de gelecek sezon Euroleague’de yer almak için gerekli özel davetiyelerden birini kapmış olacak. Bu motivasyonla ve müthiş taraftar desteği ile Kızıl Yıldız’ın son maçta aldığı 28 farklı mağlubiyetin rövanşını alacağını, düşük handikapı geçerek kazanıp kupaya ve Euroleague biletine uzanan taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.92
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …