Anasayfa / İddaa Tahminleri / Kızıl Yıldız – Real Madrid İddaa Tahmini 10.01.23

Kızıl Yıldız – Real Madrid İddaa Tahmini 10.01.23

Turkish Airlines Euroleague 18. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Salı günü saat 21:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Sırp ekibi yılın flaş takımlarından biri kuşkusuz. Koç Ivanovic geldikten sonra yakaladıkları çıkış sayesinde, son 3 maçlarından da 2 galibiyet çıkararak 9 galibiyete ulaştılar ve play-off yarışının içinde yer alıyorlar. Ancak burada, Nikolic Arena’da son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler. Milano’ya 4 sayı ve Barça’ya uzatma sonunda 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise konuk oldukları denk rakiplerinden Valencia’yı son nefeste 2 sayı farkla geçebilmişlerdi. Campazzo, Vildoza, Martin ve Ivanovic’den bu maçta da faydalanamayacaklar.

Real ise son yıllarda olduğu gibi yine ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi konumunda. Nitekim son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve 11 galibiyete ulaşarak Olympiakos, Baskonia, Barça, Monaco ile birlikte liderlik koltuğunu paylaşıyorlar. Ancak ilk 6 deplasman maçlarından 5 tanesini kazandıktan sonra son 2 deplasman maçlarını ise üst üste kaybettiler. Zalgiris’e 9 ve Baskonia’a 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta Deck, Rudy, Randolph’dan yine faydalanamayacaklar. Hezonja’nın ise durumu net değil, maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Real ligin iddialı şampiyonluk adaylarından birisi. Bununla beraber Kızıl Yıldız da evinde etkili ve tehlikeli bir takım. Son 2 deplasman maçını üst üste kaybetmiş olan Real’in iyice kızışan liderlik yarışında hata yapmak istemeyeceğini, özellikle pota altında Tavares, Poirier, Cornelie gibi silaharla üstünlük kuracaklarını ve düşük handikapı da geçerek 2 maç sonra deplasmanda istediklerini alacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.45
Best10 Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …