Anasayfa / Adriyatik Ligi / KK Split – Cibona Zagreb İddaa Tahmini 08.11.20

KK Split – Cibona Zagreb İddaa Tahmini 08.11.20

Adriyatik Ligi 6. Hafta mücadelesinde KK Split Pazar saat 23:00’da Cibona Zagreb ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 154.5 olarak belirlemiş.

Split ligin vasat ekiplerinden biri, 5 maçlarından 2 tanesini kazanabildiler. Bu maçlarda temel problemleri hücumda vasat performansdı. Yoksa işin savunma tarafında fena işler çıkarmadılar. Skor üretiminde kısır kaldılar ve maç başına 72 sayı üretebildiler şuana kadar. Son maçlarında bir diğer Hırvat ekibi ile karşılaşmışlra ve deplasmanda kazanırkene 66-72 ile yine düşük skorlu bir mücadele izletmişlerdi. Lukovic ve Mesicek şuana kadar takımlarını taşımaya çalışan, öne çıkan isimler oldular.

Bir diğer Hırvat ekibi Zagreb de rakibi ile aynı durumda, onlar da 5 maçtan 2 tanesini kazanabildiler sadece ve onların da skor üretimi konusunda problemleri var. Ama nispeten daha iyi durumdalar, ortalama 76 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Son maçlarda ise bizlere düşük tempolu, kısır mücadeleler izlettiler, son 2 maçlarında sırasıyla 143 ve 151 sayı çıkmıştı sadece. Dreznjak, Moore ve Prkacin takımın öne çıkan isimleri.

Alt sıraları yakından ilgilendiren, denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. İki takımın da skor potansiyeli sınırlı ve düşük tempoda oynayıp sert savunma yaparak rakipleri de kendi seviyelerinde tutmaya çalışıyorlar. Dolayısıyla bizleri sert bir maçın beklediğini, kazananı tahmin etmenin zor olacağını düşünüyorum. Ama iki takımın da düşük skor performanslarına bakınca alt seçeneğini denemek gayet mantıklı görünüyor.

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ALT (154.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Hollanda – İsveç İddaa Tahmini 27.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle İstanbul’da Sinan Erdem’de organize edilen fanusta oynanacak …