Anasayfa / Adriyatik Ligi / KK Split – Igokea İddaa Tahmini 24.10.20

KK Split – Igokea İddaa Tahmini 24.10.20

Adriyatik Ligi 4. hafta maçında KK Split Cumartesi saat 20:00’da Igokea ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz bu maça oran açmamış.

Hırvat ekibi ligin yeni takımlarından biri ve beklendiği gibi vasat bir başlangıç yaptılar, 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler. Bu maçlarda rakip potalara ortalamada sadece 70 sayı gönderebildiler, hücumda problemli olduklarını gördük. İşin savunma tarafında da durumlar pek iyi değil benzer şekilde çünkü rakiplerin maç başına 83 sayı üretmesine izin veriyorlar. Lukovic, Mesicek, Campara üçlüsü iyi niyetle çabalıyorlar ama bu seviyeler için yeterli değiller.

Igokea ise sezona iyi başladı ve 3 maçtan 2 tanesini galibiyetle kapatmayı başardı. Onların da üretim performansları kötü durumda diyebiliriz, ortalama 74 sayı üretebiliyorlar. İyi olan taraf ise buna yakın bir performans sergileyip, sert ve disiplinli savunmaları ile rakiplerin maç başına sadece 75 sayı üretmelerine izin veriyorlar. Bu sayede de maç kazanmaya her zaman yakın oluyorlar. Son maçlarında Krka’yı bu tarifenin daha altında skorlarla, 69-70 geçmeyi başarmışlardı.

İki ekip de hücumda kısır bir performansa sahipler, 75 sayıları dahi görmekte zorlanıyorlar. Buna karşın savunması daha iyi ve disiplinli olan taraf ise kuşkusuz Igokea, rakipleri 75 sayının altında tutmayı başarıyorlar genelde. Bu maçta da iki takımın savunma performanslarının ön planda olacağını, düşük tempoda ve dolasıyla az skorun çıktığı, zaman zaman kemik seslerinin yükseleceği bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi düşük skordan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (152.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Ratiopharm Ulm – Rasta Vechta İddaa Tahmini (2) 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm, Pazar saat 17:00’de Rasta Vechta ile karşı …