Anasayfa / BK Levicki / Komarno – BK Levicki İddaa Tahmini 24.05.23

Komarno – BK Levicki İddaa Tahmini 24.05.23

Slovakya Ligi final serisi 6. maçında Komarno Çarşamba günü sat 19:00’da BK Levicki ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Komarno normal sezonu 4. sırada bitirmiş bir ekip. Ama buraya kadar gelme başarısı gösterdiler, yarı finalde normal sezonun lideri Spisski’yi saha avantajları olmamasına rağmen 2-3 ile geçmişlerdi. Bu seride de benzer şekilde dezavantajlı olmalarına rağmen şuanda 3-2 durumdalar ve saha avantajı ellerinde, bu karar maçını evlerinde oynayacaklar. Kazanırlarsa taraftarları ile beraber kupayı kaldıracaklar!

Levice de rakibi gibi beklentilerin üstüne çıktı. 3. olarak girdiği yarı final serisinde 2. sıradan gelen rakibi karşısında saha avantajı olmamasına rağmen 1-3 ile seriyi geçip finale gelmişti. Burada ise saha avantajı onların elindeydi ama şuana kadar koruyamadılar ve artık deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Kazanabilirlerse 7. ve son maçı sahalarında oynama şansına sahip olacaklar. 

Komarno serideki 2 iç saha maçında da rakibini net skorlarla geçmişti, önce 6 sayı farkla sonra da 17 Mayıs’daki maçta tam 11 sayı farkla kazanmayı bildiler. Levice ise evinde bir kere kaybedince avantajını yitirdi. Seri genelindeki oyunlarına baktığımızda Komarno’nun hem daha moralli hem de fiziksel olarak daha diri taraf olduğunu görebiliriz ki bu maçta saha avantajları da olacak. Bu fırsatı kaçırmayacaklarını ve zor da olsa farktan bağımsız kazanarak kupayı taraftarları ile beraber kaldıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.41
Best10 Oranı: MS 1 – 1.55
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …