Anasayfa / BC Prievidza / Komarno – Prievidza İddaa Tahmini 10.03.23

Komarno – Prievidza İddaa Tahmini 10.03.23

Slovakya Ligi 25. hafta mücadelesinde Komarno Cuma günü saat 20:00’da Prievidza ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Komarno ligin ilk 4 adaylarından birisi konumunda. 24 maçlarından 12 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Son 3 maçlarından ikisini kazandıklarının da altını çizelim. Evlerindeki karnelerine baktığımızda ise 3 maçlık bir serinin içinde olduklarını görebiliriz ki bu maçların tamamında rakiplere çift haneli farklarla net üstünlük kurmuşlardı. Son maçta konuk ettikleri lider Spisski’yi tam 14 sayı farkla geçmişlerdi!

Prievidza ise ligin zayıf halkalarından birisi. 24 maçlarından sadece 7 galibiyet alabildiler ve düşme potasından da 2 adım uzak kalabildiler. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybederek de formsuz olduklarını göstermişlerdi. Son deplasman maçlarında Lucenec’e 5 sayı farkla yenilirken, milli aradan sonraki ilk sınavlarında konuk ettikleri güçlü Inter Bratislava’ya beklenenden iyi direnmelerine rağmen 58-63 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında bir seviye ve siklet farkı olduğunu puan tablosuna bakınca görebiliyoruz zaten… Bununla beraber Komarno evinde ekstra iyi oynayan bir takım. İki takımın 14 Ocak’taki son karşılaşmalarında da deplasmanda olmalarına rağmen rakiplerini 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Şimdi kendi sahalarında da sorun yaşayacaklarını düşünmüyorum. Gatling, Stuckey, Markovic gibi silahları verimli şekilde devreye sokarak handikapı geçip net bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.63
Betroad Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.81
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Adriyatik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Cibona Zagreb – FMP Beograd İddaa Tahmini 27.03.23

Adriyatik Ligi 23. hafta mücadelesinde Cibona Zagreb Pazartesi günü saat 19:00’da FMP Beograd ile karşılaşacak. …