Güncel
Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Kosova – Lüksemburg İddaa Tahmini 14.08.19

Kosova – Lüksemburg İddaa Tahmini 14.08.19

2021 EuroBasket ön elemeleri 3.tur maçında Kosova Çarşamba saat 21:30’da Lüksemburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Kosova ilk maçta Lüksemburg’a deplasmanda sürpriz bir şekilde 8 sayı farkla yenilmişti. İkinci maçta ise evlerinde grubun favorisi Büyük Britanya’ya iyi direndiler ve 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Berisha’nın sakin kaldığı maçta Hajrizi’nin ekstra performansı çok değerliydi. 

Lüksemburg ilk maçta Laurent önderliğinde Kosova’ya bir sürpriz yapmış olsa da ikinci maçta Britanya deplasmanında sadece 54 sayıda kalıp 17 sayı fark yiyerek gerçek yüzünü göstermişti. İlk maçın kahramanı Laurent bu kez 14 sayı ile katkı verse de arkadaşları ona hiç destek olamamışlardı.

Kosova kendi sahasında Britanya’ya karşı direnç gösterek kolay lokma olmadığını gösterdi. Matematiksel olarak şanslarını devam ettirebilmek için ilk maçta 8 sayı farkla yenildikleri Lüksemburg’u daha fazla farkla yenmeleri ve son maçta Britanya’yı 8 sayının üstünde bir farkla yenme hedefi ile sahaya çıkmaları gerekiyor. Ateşli taraftarı önünde kendi sahasında Kosova’nın daha zayıf rakibi Lüksemburg’u çift haneli farklarla geçebileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Japonya – Almanya İddaa Tahmini 24.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Japonya Cumartesi saat 09:05’de Almanya’yı konuk edecek. İddaa bu maça oran …