Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Kosova – Lüksemburg İddaa Tahmini 14.08.19

Kosova – Lüksemburg İddaa Tahmini 14.08.19

2021 EuroBasket ön elemeleri 3.tur maçında Kosova Çarşamba saat 21:30’da Lüksemburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Kosova ilk maçta Lüksemburg’a deplasmanda sürpriz bir şekilde 8 sayı farkla yenilmişti. İkinci maçta ise evlerinde grubun favorisi Büyük Britanya’ya iyi direndiler ve 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Berisha’nın sakin kaldığı maçta Hajrizi’nin ekstra performansı çok değerliydi. 

Lüksemburg ilk maçta Laurent önderliğinde Kosova’ya bir sürpriz yapmış olsa da ikinci maçta Britanya deplasmanında sadece 54 sayıda kalıp 17 sayı fark yiyerek gerçek yüzünü göstermişti. İlk maçın kahramanı Laurent bu kez 14 sayı ile katkı verse de arkadaşları ona hiç destek olamamışlardı.

Kosova kendi sahasında Britanya’ya karşı direnç gösterek kolay lokma olmadığını gösterdi. Matematiksel olarak şanslarını devam ettirebilmek için ilk maçta 8 sayı farkla yenildikleri Lüksemburg’u daha fazla farkla yenmeleri ve son maçta Britanya’yı 8 sayının üstünde bir farkla yenme hedefi ile sahaya çıkmaları gerekiyor. Ateşli taraftarı önünde kendi sahasında Kosova’nın daha zayıf rakibi Lüksemburg’u çift haneli farklarla geçebileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Oostende – Strasbourg İddaa Tahmini 11.12.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 8.hafta mücadelesinde Oostende Çarşamba saat 22:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı …