Anasayfa / İddaa Tahminleri / Larissa – Ionikos İddaa Tahmini 14.05.22

Larissa – Ionikos İddaa Tahmini 14.05.22

Yunanistan Ligi 26. ve son hafta mücadelesinde Larissa Cumartesi saat 17:00’da Ionikos ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 75.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 76.5 olarak belirlemiş.

Larissa toplayabildiği 11 galibiyetle kendisine 7. sırada yer buldu ve play-off biletini de garantiledi zaten. İlk 4 şansları da yok, yani bu maçı kazansalar ve rakipler kaybetse bile en iyi ihtimalle 5. sıraya çıkacaklar. Tek motivasyonları kazanarak Aris’in kaybetmesi 6. sırada yer almaları, böylelikle ilk turda Pana’dan kaçmak olabilir. Son 2 maçlarına baktığımızda savunma anlamında iyi durumda olmadıklarını gördük, önce Aris’den deplasmanda 82 sayı sonra da içerde Promitheas’dan 77 sayı yemişlerdi.

Ionikos 6 galibiyetle son sıradaki Iraklis ile aynı galibiyet sayısına sahip ama kafaları rahat çünkü Iraklis aldığı -3 puanlık cezanın etkisiyle ligde kalmayı başaramadı ve birkaç maç önce veda ettiği netleşmişti zaten. Dolayısıyla son bir kaça olduğu gibi bu maça da sadece formalite için çıkacaklar. Son 5 maçlarından 4 tanesinde sonuçlardan bağımsız olarak hücumda etkili işlere imza attıklarını gördük, bu maçların tamamında 75 ve üstü skor üretmişler, hatta 3 tanesinde 80 baremini de aşmışlardı. Son olarak konuk ettikleri güçlü Olympiakos’a direnerek 78-86 ile kaybettiler.

İki takım adına da formalite maçı olacağını söylemek yanlış olmaz. Larissa’nın play-off bileti garanti ve ilk 4 şansı yok, dolayısıyla bu maçta sadece sıralama adına fazla motive olabileceklerini düşünmüyorum, son maçlarda olduğu gibi savunmada yumuşak kalmalarına neden olacaktır. Ionikos da ligde kalmayı garantilediği için formalite maçına çıkacak ama son maçlarda olduğu gibi hücumda üretken oynamaları beni şaşırtmaz, sonuçtan bağımsız olarak Mavrokefalidis, Kingsley, Hamilton gibi silahlar liderliğinde 75 baremini aşmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (75.5) – 1.46
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (76.5) – 1.70
Güven Endeksi: 2Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …