Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lavrio – Ionikos İddaa Tahmini 02.01.23

Lavrio – Ionikos İddaa Tahmini 02.01.23

Yunanistan Ligi 10. hafta mücadelesinde Lavrio Pazartesi günü saat 18:00’da Ionikos ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.77 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Lavrio ligin zayıf halkası konumunda. İlk 8 maçlarını üst üste kaybettikten sonra geçen hafta burada konuk ettikleri denk rakiplerinden Kariditsas’ı 81-80 ile geçmeyi başarmışlar, adeta şeytanın bacağını kırmışlardı. O son maçta Flagg 23 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Kouzeloglou 17 sayı, 4 ribaund ve Cole 11 sayı, 5 ribaund, 7 asist ile kritik galibiyeti getiren diğer isimler olmuşlardı. 

Ionikos da ligin vasat ekiplerinden birisi. Rakiplerinden sadece 1 galibiyet fazlaları var ve onlar da düşme potasındalar. Son 2 maçlarında deplasmanda güçlü Peristeri’ye tam 29 sayı farkla kaybederken, son maçta ise konuk ettikleri bir diğer güçlü rakip Aris’e karşı direnseler de uzatma sonunda 90-97’lik skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O son maçta tecrübeli uzun Mavrokefalidis 31 sayı, 6 ribaund ile yıldızlaşırken, bir diğer tecrübeli isim Mantzaris ise 15 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile katkı vermişti. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İki takım da düşme hattından kurtulmak için bu maçı hedef maçlardan biri olarak görüyorlar. Son maçında bu sahada Karditsas’ı 1 sayı ile de olsa yenen ve beklenen reaksiyonu 8 maç sonra gösterebilen Lavrio’nun daha diri daha moralli olduğunu söyleyebiliriz. Bu maçta da Flagg ve Kouzeloglou liderliğinde çıkışlarını sürdüreceklerini, denk rakiplerini zor da olsa yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …