Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lavrio – Limnou İddaa Tahmini 13.09.19

Lavrio – Limnou İddaa Tahmini 13.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Lavrio Cuma saat 18:00’da Limnou ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken Bets10 ise Limnou’nun direkt galibiyeti için 1.49 oran belirlemiş.

Laviro geçtiğimiz sezon olduğu gibi yeni sezonda da Yunanistan liginde düşmemeye çalışacak. Son hazırlık maçlarında da Promitheas’a 12 sayı farkla yenilerek zaten seviyelerini göstermişlerdi. Takımın 2 guardı Glynn Watson ile Quenton DeCosey tıpkı Promitheas maçında olduğu gibi sezon boyunca da takımın en güvendiği skor opsiyonları olacaklar.

Limnou ise koç Manolopoulos liderliğinde yeni sezonda da play-off yarışının içinde olmak isteyecek. Bunu başarabilecek seviyede kaliteli ve tecrübeli oyunculara da sahipler. Jerry Smith, Sean Evans, Mario Little, Cliff Hammonds, Vlad Moldoveanu ve Michalis Tsairelis takımda öne çıkan isimler olacaklar. Özellikle Hammonds ve Moldoveanu’nun saha içindeki liderler olması bekleniyor.

Lavrio, son maçında Promitheas’a 12 sayı farkla kaybederek play-off potası için yetersiz bir kadrosu olduğunu gösterdi tekrar. Limnou ise Hammonds liderliğinde tecrübeli isimlere sahip ve geçen sezon olduğu gibi play-off adaylarından biri olduklarını düşünüyorum. Bu hazırlık maçında da kalite farkını parkeye koyacaklarını ve vasat rakiplerine karşı hata yapmadan kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.49
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de normal sezon son maçları oynanacak. Play-in oynama şansı devam eden Memphis Grizzlies, Perşembe saat …