Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lavrio – Promitheas İddaa Tahmini 20.04.22

Lavrio – Promitheas İddaa Tahmini 20.04.22

Yunanistan Ligi 23. Hafta mücadelesinde Lavrio Çarşamba saat 17:00’da Promitheas ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 75.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 77.5 olarak belirlemiş.

Lavrio son dönemin formsuz takımlarından biri, üst üste 4 maçlarını kaybettiler ve 7 galibiyette kaldılar. Play-off potasının halen sadece 1 adım gerisindeler ve iddialarını sürdürüyorlar. Bununla beraber içinde oldukları kötü seride kaybettikleri son 3 maçta sırasıyla 90, 84 ve 91 sayı gördüler potalarında. Savunmalarının ciddi anlamda S.O.S verdiğini çok yumuşak kaldığını belirtmek gerekli.

Promitheas ise 19 maçtan 11 tanesini kazanabildi ve ilk 4 yarışındaki iddialarını 2 maçları eksik olduğu için halen sürdürüyorlar. Ancak son 3 maçlarını üst üste kaybettiler, bu nedenle de formsuz olduklarını belirtmek gerekli. İçlerinde bulundukları bu kötü serinin son maçında 17 Nisan’da konuk ettikleri AEK karşısında en azında hücumda etkili olmuşlar ve iyi de direnmişler ama 85-89 ile kaybetmişlerdi.

Promitheas her ne kadar son dönemde formsuz olsa da kendisi gibi kötü durumda olan Lavrio’dan en azından kağıt üstünde daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen rakibin yumuşak savunmasına karşı Frankamp, Agravanis, Grant, Simpson gibi silahlar liderliğinde rahat skor üreteceklerini, kazanmalarını beklediğim maçta aynı zamanda 80 sayıları da göreceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (75.5) – 1.50
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (77.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Auckland Tuatara – Bay Hawks İddaa Tahmini 18.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Tuatara Çarşamba saat 10:30’da Bay Hawks ile karşılaşacak. İddaa ev …