Anasayfa / Dijon / Le Mans – Dijon İddaa Tahmini 17.05.22

Le Mans – Dijon İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Le Mans Salı günü saat 21:30’da Dijon ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 163.5 olarak belirlemiş.

Le Mans hanesine 16 galibiyet yazdırabildi ve şuanda 9. sırada yer alıyorlar. Bu maçı kazansalar bile Cholet ile Nanterre’in kaybetmesi gerekecek play-off biletini garantileyebilmek adına. Cholet’nin kazandığı hiç bir senaryoda play-off şansları yok zaten. Ayrıca son 4 maçlarını da üst üste kaybettiler, yani durumları hiç değil son haftalarda. Bununla beraber yaşadıkları son 3 kayıpta bir diğer ortak noktada da yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyşa 165, 167 ve 170 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak konuk oldukları Strabourg’a 89-81 ile kaybettiler. 

Dijon ise şuana kadar 20 galibiyet toplayabildi ve kendisine 5. sırada yer buldu. Normal sezonu 4. sırada bitirebilmek adına bu maçı kazanmaları ve Limoges’un mutlaka kaybetmesi gerekiyor. Onlara karşı ikili averajda geride oldukları için kazanmaları durumunda hiç bir senaryoda 4. sırada yer alıp play-off’a ev sahibi avantajı ile devam etme şansları kalmıyor. Son 3 maçlarını üst üste kazanırken bu maçlarda aynı zamanda yüksek skorlu mcüadeleler izletmişlerdi bizlere, sırasıyla 184, 167 ve 184 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında büyük farklar yok, ayrıca iki takımın da son maç olmasına rağmen halen hedefleri ve motivasyonu var kazanmak adına. Le Mans’ın play-off bileti için şansı devam ederken Dijon da 4. sırada yer almak adına ihtimalleri değerlendirmek istiyor. Dolayısıyla iki takımın da öncelikli olarak bu maçı kazanmak ve rakiplerinin kaybetmesini beklemesi gerekecek. Son haftalarda hücum odaklı, yüksek tempolu maçlar izletmişlerdi bizlere ve bu maçta da farklı bir senaryo olmayacağı görüşündeyim, karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (162.5) – 1.48
Rexbet Oranı: ÜST (163.5) – 1.76
Güven Endeksi:7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …