Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Le Mans – Le Portel İddaa Tahmini 06.05.23

Le Mans – Le Portel İddaa Tahmini 06.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi günü saat 21:00’da Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Le Mans ligin iddialı play-off adaylarından birisi. 31 maçtan 16 galibiyet çıkardılar ve 7. sırada yer alıyorlar. Ancak son 3 maçlarından ikisini de kaybettiler ve formsuz bir dönemdeler. Diğer yandan evlerindeki son 2 maçı ise üst üste kazandıklarının altını çizelim, önce Limoges’u 6 sonra da Paris’ 7 sayı farkla geçmişlerdi bu sahada. Kajami-Keane, McGriff, Ndoye, Tarpey, Carlton, Tinkle gibi önemli silahlara sahip olduklarını belirtelim. 

Le Portel ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Şuana kadar sadece 13 galibiyet elde edebildiler ve düşme hattından 2 adım uzaktalar, şuan için ana hedefi gerçekleştirmiş durumdalar. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da tekrar belirtelim. Evden uzaktaki son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler! Son olarak güçlü rakipleri Asvel karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 18 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var zaten. Bunun yanında Le Mans evinde etkili oynayan bir takımken Le Portel ise deplasmanlarda varlık gösteremeyen bir ekip. Bu nedenle de Le Mans’ın saha avantajını net olarak hissedeceği maçlardan biri olacak diye düşünüyorum. Keane, Carlton, McGriff gibi silahlarıyla rakibe karşı kalite üstünlüğünü zorlanmadan sahaya yansıtacaklarını ve kazanırken handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …