Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Le Mans – Roanne İddaa Tahmini 29.10.22

Le Mans – Roanne İddaa Tahmini 29.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 7. hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi günü saat 21:00’da Roanne ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışlar.

Le Mans bu sezonun flaş takımlarından biri, 6 maçlarından 5 tanesini kazandılar. Ancak son haftalarda bir düşüş yaşadıklarını da belirtelim. Son 3 maçlarından ikisini uzatmada kazanabildiler ve 1 maçı da kaybettiler. Bu 3 maçlık sekanstaki bir diğer önemli konu da 2 maçta bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmeleriydi, sırasyla 210 ve 183 sayı üretilmişti o maçlarda. Tinkle ve Morgan takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

Roanne ise sezona beklendiği gibi başladı diyebiliriz, 5 maçlarından 2 tanesini kazanabildiler sadece. Ama bu rağmen yediğinden çok atan bir takım olduğunu belirtelim ki maç başına tam 91 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Geçen hafta konuk ettikleri son şampiyon Asvel’i ise 89-83’lük skorla yenerek sezonun şuana kadar en büyük sürprizlerinden birine imza attıklarını belirtelim. O maçta takımın yıldız March 33 sayı, 5 ribaund ile etkili olurken Roos da 14 sayı ile ona destek olan diğer isimdi. 

İki takım arasında her ne kadar kağıt üstünde farklar olsa da Le Mans son haftalarda iyi görüntü vermeyen bir ekip. Bu nedenle de handikaplı galibiyet anlamında bana pek güven vermiyor ki Roanne geçen hafta evinde Asvel’i devirmiş bir takım. Bu nedenle de taraf bahsi yerine iki takımın da hücumdaki üretken oyunları ve tempoyu forse etmelerini dikkate alarak tercihimi bol skordan yana kllanacağım. Bir tarafta Tinkle ile Morgan, diğer tarafta March ve Roos sayesinde karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.55
Hovarda Oranı: ÜST (169.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …