Anasayfa / Genel / Le Mans Toulon Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 11 Nisan 2017

Le Mans Toulon Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 11 Nisan 2017

11 Nisan Salı günü saat 21:00’de başlayacak Fransa ProA mücadelesinde play-off yarışından kopmak istemeyen Le Mans düşme potasından olabildiğince uzak kalmaya çalışan Toulon’u ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 7.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 142.0 olarak set edilmiş. İddaada 785 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 7.5 handikap açılmış ve toplam sayı limiti de 141.5 olarak belirlenmiş.

Sezon ortasında koç Kunter’in ayrılmasıyla takımın başına geçen koç Menard’ın Le Mans’a pek bir şey kazandırdığını söyleyemeyiz. Şuanda 11 galibiyetle 11.sıradalar ve halen play-off şansları var, potanın 2 galibiyet gerisindeler. Son 5 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve ciddi bir form düşüklüğü yaşıyorlar. Son olarak da geçen hafta hedef maçlarından birinde Gravelines’a kaybettiler. Pearson ve TED Kolejliler’den transferleri Shorter bu maçta da ev sahibinin en önemli kozları olacaklar. Ligin en kötü hücum takımlarından biri olan Le Mans maç başına 71 sayı atabiliyor ve bu alanda 15.sıradalar. İşin savunma tarafında ise ligin ortalama takımlarından biri konumundalar, maç başına 74 sayı görüyorlar potalarında. Evlerinde oynadıkları son 3 maçtan ikisinde 142 sayı bareminin hayli altında kalındı.

Koç Milling’in ekibi 9 galibiyetli Reims ve Cholet ile birlikte 15.sırayı paylaşıyorlar ve düşme potasından uzakta kalmak sezonun geri kalanındaki tek hedefleri olacak artık. Ancak 10 Şubat’tan bu yana oynadıkları 8 maçtan da galibiyet çıkaramadılar ve tehlikeli çanları artık fazlasıyla çalıyor onlar için, düşmeyi hakeden kötü bir basketbol oynadılar şuana kadar. Hücumda çok etkisiz bir takımlar ve takımın net bir lideri, skoreri de yok zaten. Biraz Carter biraz Howard ayakta kalmaya çalışıyorlar ama yetersizler. Maç başına 70 sayı bulabiliyorlar ve onların durumu Le Mans’tan da bir tık kötü. Savunmada ise dirençli bir takım olduklarını söyleyebiliriz, maç başına 73 sayı görüyorlar potalarında ve 5.sıradalar.

Ligin sert savunma yapabilen ama buna karşın hücumda vasat takımlarından ikisi karşı karşıya geliyor. Evet 142 sayı baremi size biraz korkutucu gelebilir ama Le Mans’ın düşük tempo basketbolunu da bunların üstünde eklediğimizde kazanan takımın bile 70 sayının altında kalacağını beklemek yanlış olmaz, alt seçeneğini öneriyorum.

İddaa Oranı: Alt (141.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Alt (142.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir