Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Portel – Limoges İddaa Tahmini 12.06.21

Le Portel – Limoges İddaa Tahmini 12.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 21. hafta erteleme maçında Le Portel Cumartesi saat 19:00’da Limoges ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 73.5 olarak açıklamışlar.

Portel 32 maçın ardından 12 galibiyet elde etti ve halen düşme potasından tam olarak uzaklaşabilmiş değil. Kalan 2 maçlarından birini kazanırlarsa ligde kalmayı garantileyecekler Eğer iki maçlarını da kaybederlerse rakiplerin alacakları sonuçlara göre averaj hesapları devreye girecek, ligde kalıp kalmayacakları bu şekilde belli olacak. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu maçlardan 3 tanesinde de düşük skorlar izlemiştik. Sırasıyla Orthez’e 58, Orleans’a 67 ve Strasbourg’a karşı 74 sayıda kalmışlardı. 

Limoges ligin formda takımlarından biri ve özellikle etkili savunma performansları ile dikkat çektiler son dönemde yakaladıkları yükselişte. Hücumda oldukça etkili olan rakipleri bile 75-80 bareminin altında tutmayı bilmişlerdi. Ayrıca play-off yarışında zorlu bir viraja giriyorlar. Kalan 2 maçlarını kazanırlarsa büyük ölçüde garantileyecekler bileti ama bir maç bile kaybederlerse rakiplerinin alacakları sonuçlara göre ilk 8 dışında kalabilirler. Bu nedenle son derece konsantre ve disiplinli bir oyun sergilemelerini bekliyorum.

Portel ligin vasat ekiplerinden biri ve düşme ihtimalleri halen devam ediyor. Bu nedenle maça stresli çıkacaklar. Karşılarında ise ligin düşük tempoda oynayan ve sert savunma yapan ekiplerinden biri olacak. Bu da onların hücumda ekstra zorlanmasına neden olacaktır. Play-off şansını tehlikeye atmak istemeyen Limoges, en iyi bildiği şeyi, savunmayı agresif tutacağını ve tam konsantre bir şekilde rakibi 75 bareminin altında tutabileceğini düşünüyorum. Alternatif olarak da Le Portel’in lehine açılan handikaplar değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: EvSahibi ALT (73.5) – 1.49
Bets10 Oranı: EvSahibi ALT (73.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Taranaki Mountainairs – Manawatu Jets İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Mountainairs Cuma saat 10:30’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Bets10 toplam …