Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Portel – Strasbourg İddaa Tahmini 06.06.21

Le Portel – Strasbourg İddaa Tahmini 06.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 19. hafta erteleme maçında Le Portel Pazar saat 19:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Le Portel 30 maçın ardından hanesine 12 galibiyet yazdırabildi ve düşme potasından 2 galibiyet uzaktalar sadece, zaten play-off ile ilgileri kalmadı. Dolayısıyla kalan 4 maçlarından 1-2 galibiyet daha alarak düşme potası ile bağlarını tamamen koparıp sezonu rahat tamamlamak istiyorlar. Diğer taraftan evlerinde oynadıkları son 3 maçta farklı sonuçlar aldılar. Önce Le Mans’ı tam 25 sayı farkla yendiler, sonra güçlü Bourg’a iyi direnip 6 sayı farkla yenildiler ama en son denk rakiplerinden Orthez’e karşı sadece 58 sayı üretip 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 3 Haziran’daki son maçta ise Orleans’a konuk olmuşlar ve 12 sayı farkla yenilmişlerdi. Umeh 13 sayı ve Mcintosh 12 sayı ile direnen isimlerdi.  

Strasbourg ise 29 maçtan 19 tanesini kazandı ve 3. sıra ile aralarındaki fark 4 galibiyete çıktı artık, buralara çıkmaları zor görünüyor. Diğer taraftan 4. sıra için Bourg ve Levallois onları çok yakından takip ediyorlar, kalan 5 maçlarında çok dikkatli olmaları gerekiyor aksi durumda play-off’a ev sahibi avantajı ile girme şanslarını kaybedecekler. Bu arada son haftalarda da kötü performanslar sergilediler, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Son 2 maçta evlerinde oynamalarına rağmen önce Bourg’a 8 sonra da Le Mans’a 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında kalite anlamında, kağıt üstünde önde olan taraf Strasbourg ancak belirttiğim gibi son haftalarda iyi oynamıyorlar. Bununla beraber Le Portel de düşme hattından uzak kalmaya devam etmek için 1-2 galibiyete daha ihtiyaç duyuyor. Hazır Strasbourg’u böyle kötü yakalamışken, ev sahibi avantajına da sahipken Umeh ve Mcintosh liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum. Tabiki kazanmaları sürpriz olur ama Strasbourg’u zorlayacaklarını, handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS  (+9.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Samsunspor İddaa Tahmini 13.06.21

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 3. maçında Semt77 Yalovaspor Pazar saat 16:00’da Samsunspor ile karşılaşacak. …