Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Lebron’lu Space Jam 2 Geliyor!

Lebron’lu Space Jam 2 Geliyor!

Space Jam 2 filminden ilk görsel sinema ve basketbolseverler ile paylaşıldı.

Space Jam serisinin ilk filmi, Majesteleri Michael Jordan’ın başrol oyunculuğunda büyük bir gişe yapmış ve başta basketbolseverler olmak üzere kamuoyundan büyük bir sevgi görmüştü.

Amerikan basınından Hollywood Reporter‘ın haberine göre Ryan Coogler, serinin ikinci filmi için LeBron James ile bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Filmin yapımcılığını Coogler üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Terence Nance’in oturacağı belirtildi. Ayrıca filmin 2019 yılında NBA’in tatilde olacağı yaz döneminde vizyonda olması bekleniyor. James, 2015 yılında Trainwreck isimli yapımda yardımcı rol üstlenmişti ve bu film, yıldız ismin ilk başrolü olacak.

Hollywood Reporter’a konuşan James, Coogler ile ilgili “Vizyonunu sevdim,” şeklinde konuştu.

Space Jam ile ilgili farklı isimlerin filmi çekeceğine dair dedikodular çıkmıştı ancak filmin çekilmesi için ilk elle tutulur adımlar atılmış gözüküyor.

İddiaya göre filmin alt metninde James ile Jordan arasındaki “Tarihin en iyisi kim?” tartışmasının fitili bir kez daha ateşlenecek ve oyuncuların kişilik farklılıkları ortaya konulacak.

James, film ile ilgili konuşurken ayrıca şunları söyledi:

“Space Jam işi yalnızca benimle Looney Tunes’un bir araya gelmesinden çok daha büyük bir proje. Çok daha büyük. Hayallerinden vazgeçmezlerse çocukların ne kadar güçlü hissedebileceklerini ve güçlü olabileceklerini anlamalarını istiyorum. Bence Ryan bunu çok insan için yaptı.”

Kaynak: EurohoopsHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Lakers Nereye Kadar?

Son iki sezondur NBA yaz döneminde yaptığı hamlelerle gündeme oturan Los Angeles Lakers bu yaz …