Anasayfa / İddaa Tahminleri / Legia – HydroTruck Radom İddaa Tahmini 23.03.19

Legia – HydroTruck Radom İddaa Tahmini 23.03.19

Polonya Ligi 24.hafta mücadelesinde Legia Cumartesi saat 19:00’da HydroTruck Radom ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Legia 11 galibiyetle 7.sırada yer alıyor ve aynı galibiyet sayısına sahip olan Lublin ve Dabrowa ile çekişmeli bir play-off bir mücadelesine girmiş durumdalar. Bu sezon iç sahadaki 11 maçtan 7 tanesini kazandılar ancak son maçlarda biraz sıkıntılılar bu konuda, son 3 iç saha maçlarında Polpharma’ya 7 sayı farkla yenilirken, zayıf Trefl’i 17 sayı farkla geçip son maçta ise denk rakiplerinden Spojnia’yı zorlanarak 4 sayı farkla geçebilmişlerdi.

Radom ise 7 galibiyetle 13.sırada yer alıyor. Play-off potasından 4 maç uzakta oldukları için artık iddiaları kalmadı diyebiliriz. Ama düşme hattından sadece 2 maç uzaktalar ve dikkatli olmaları gerekiyor. Bu sezon deplasman karneleri çok kötü 12 maçtan 11 tanesini kaybettiler ama son maçlarda iyi direnç göstermeye başladılar. Evden uzakta oynadıkları son 3 maçta Anwil’e farklı yenilirken iki denk rakipleri Trefl’e 4 sayı farkla kaybedip Spojnia’yı ise 3 sayı ile yenmeyi başarmışlardı.

Sıralama anlamında Legia daha önde olsa da basketbol kalitesi olarak birbirinden çok farklı olmayan iki takımın kapışmasını izleyeceğiz. Radom düşme hattından kurtulabilmek için son maçlarda pek formda olmayan Legia’yı bu maçta gözüne kestirmiş durumda. Kazanmaları kolay değil ama en azından direneceklerini ve handikapta kalarak kaybedeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.79
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sassari – Venezia İddaa Tahmini 22.09.19

Bari’nin ev sahipliğinde düzenlenen İtalya Süper Kupa finalinde Sassari Pazar saat 21:30’da Venezia ile karşılaşacak. …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.