Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Legia Warszowa – KB Prishtina İddaa Tahmini 20.09.19

Legia Warszowa – KB Prishtina İddaa Tahmini 20.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk eleme turu 2. maçında Legia Cuma saat 21:00’da KB Prishtina ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Polonya ekibi ilk maçta deplasmanda olmasına rağmen denk rakibi karşısında 2 sayı farkla üstün gelmeyi bilmişti. Finke ve Pinder’in dikkat çekici bireysel performansları onları zor da olsa galibiyete götürmüştü, bu ikiliden tam 40 sayılık katkı gelmişti. Ancak takım savunmasında da zorlandıklarını ve potalarında 79 sayı gördüklerini unutmayalım. 

Kosova temsilcisi ilk maçta kolay lokma olmayacağını göstermişti. Son topa kadar direnmişler ve 2 sayı farkla kaybetmişlerdi. Yani bu deplasmanda alacakları 3 ve daha farklı bir galibiyet onları 2.tura taşıyacaktır. İlk maçta Alihodzic, Berisha, Tmusic ve Myles takımlarını sırtlayan isimler oldular ki bu maçta da onlardan çok şey bekleyecekler. Ayrıca Wade ve Feham’ın da biraz kıpırdanmaları gerekiyor.

Legia ilk maçta deplasmanda kazanmayı bilmişti. Evlerinde de elbette favori konumundalar. Ancak Kosova ekibinin bu maçta da kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum ki ilk maçı kaybetmiş olsalar da özgüven depolamışlardı. Bu maçta da son topa kadar işin içinde olacaklarını ve kaybetseler de Berisha ve Alihodzic liderliğinde handikapın içnde kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.81
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 20.10.19

Almanya easyCredit BBL 4.hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar saat 16:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …