Anasayfa / Bristol Flyers / Leicester Riders – Bristol Flyers İddaa Tahmini 05.05.21

Leicester Riders – Bristol Flyers İddaa Tahmini 05.05.21

İngiltere Ligi play-off çeyrek final serisi 2. ve son maçında Leicester Riders Çarşamba saat 19:00’da Bristol Flyers ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Riders normal sezonu birinci sırada bitirmiş bir ekip olarak şampiyonluğun en güçlü favorilerinden biri doğal olarak. Serinin ilk maçında da bunu net olarak gösterdi ve sikletinde olmayan rakibini 85-56 gibi can yakıcı bir skorla geçerek seriyi ilk maçtan bitirmiş oldu. Çünkü ikinci maçta kaybetseler bile eğer 30 ve üstü fark yemezlerse adlarını yarı finale yazdıracaklar. İlk maçta Crandall 21 sayı, 6 ribaund, 10 asist ile komple bir performans sergilerken toplamda 5 isimden çift haneli katkı alarak yükü daüıtarak kazanmışlardı.

Normal sezonu 8. sırada bitiren Flyers için play-off bileti kapmak bile bir başarıydı zaten. İllk turda da Leicester gibi güçlü bir takıma karşı şansları olmayacağını biliyorlardı. İlk maçta da hiç direnç gösteremediler zaten ve özellikle hücumda tam anlamıyla ezilerek sadece 56 sayı üretip 29 sayı farkla kaybettiler. Artık turu geçebilmeleri için minimum 30 farkla kazanmaları gerekiyor ki bırakın bu farkı kazanmaları bile mümkün değil. İlk maçta Lockett 16 sayı, 9 ribaund, 7 asist ve Edozie 10 sayı ile yegane çift haneli üretim yapabilen isimlerdi.

İki takım arasında net bir güç farkı var ve zaten Leicester da bunu ilk maçta açık bir şekilde sahaya yansıttı. 29 sayı farkla kazandıkları için kafaları çok rahat ve yarı final öncesi rotasyon yaparak bu maçı aktif dinlenme şeklinde geçireceklerdir. Ama buna rağmen geniş kadrolarıyla sorun yaşamayacaklarını, ilk maçta yokları oynayan ve tamamen havlu atan rakipleri karşısında düşük handikapı geçerek bir kez daha kazanarak adlarını yarı finale yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Tunus İddaa Tahmini 18.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılım için oynanacak eleme grupları öncesi Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen VTG SuperCup …