Anasayfa / İddaa Tahminleri / Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 17.05.23

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 17.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Çarşamba günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemşiken İddaa ise bu bahsi açmamış.

Ponce son dönemde üst üste aldığı kötü sonuçların ardından 12 Mayıs’da konuk olduğu zirve takipçilerinden San German’ı 74-87 ile geçerek bir sürprize imza atmış, kötü gidişe dur demişti. Ancak sadece 8 galibiyet toplayabildiklerini ve 4.sıradan 2 adım geride olduklarını da belirtelim. Nitekim deplasman karneleri de çok sıkıntılı, 12 maçtan tam 10 tanesini kaybettiler evden uzakta. 

Quebradillas ise ligin formda takımlarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 15 galibiyete ulaştılar, grupta liderlik koltuğunda oturuyorlar. Deplasman karnesine baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisini galibiyetle tamamladılar ki tek kayıpları da Guaynabo karşısında 1 sayı farkla gelmişti! Ellerinde Wheeler, Knight, Harris, Whiteside gibi önemli silahlar var. Nitekim son maçta da bu isimlerin liderliğinde evlerinde Manati’yi tam 28 sayı farkla geçmişlerdi.

İki takım arasında elbette net bir kalite farkı var. Quebradillas sadece grubun değil ligin en iddialı takımlarından birisi. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen ellerindeki Wheeler, Knight, Harris, Whiteside gibi silahlarla kalite farkını ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Ponce’nin evinde direnebileceğini düşünüyorum ama bu direncin onları galibiyete götürebileceğini de öngörmüyorum. Bu nedenle de tercihim deplasman takımının düşük farkla da olsa galibiyetinden yana olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …