Anasayfa / Dominik Cumhuriyeti Ligi / Leones – Indios İddaa Tahmini 06.08.22

Leones – Indios İddaa Tahmini 06.08.22

Dominik Cumhuriyeti Ligi final serisi 4. maçında Leones Cumartesi günü saat 03:00’da Indios ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken intobet ise toplam baremi 176.5 olarak belirlemiş.

Leones seriye dezavantajlı başlayan taraftı normal sezonu 2. sırada bitirdiği için. Ama ilginç şekilde deplasmandaki 2 maçı kazanıp evindeki tek maçı kaybederek seride 2-1 öne geçti ve saha avantajını halen elinde tutuyor. Son maçta deplasmanda rakibini 68-90 gibi net bir skorla ezip geçmişti. O maçta Guerrero 20 sayı, 13 ribaund ile double-double performansı sergilerken, Criswell de 17 sayı, 9 ribaund ile ona destek olan diğer isimdi. 

Indios seriye saha avantajıyla başlamıştı normal sezonu lider olarak tamamladığı için. Ancak bu avantajı ilk maçta kullanamadı evinde kaybederek. Sonra deplasmanda kazanarak hem seriye eşitlik getirdi hem de avantajı geri aldı. Ama 3. maçta yine evinde 68-90 gibi farklı bir skorla kaybederek hem 2-1 geri düştü hem de avantajı tekrar kaptırdı rakibine. O son maçta hücumda sınıfta kalmışlar, Suero 19 sayı, 8 ribaund, 6 asist ve Henriquez 18 sayı, 3 ribaund ile yegane ayakta durabilen isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında aslında bir denklik yok ama ilginç şekilde serideki 3 maçı da deplasman takımları kazandı ve bu tabiki Leones’a yaradı şuana kadar. Bu maçta da kimin kazanacağını ve ne kadar farkla bunu yapabileceğini tahmin etmek çok güç ilk 3 maçtaki sürpriz skorlara bakarsak. Ama ben bu kez iki takımın da hücumda etkili olacağın, karşılıklı olarak 85 baremini geçerek maçın sonucu belirleyeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (176.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …