Anasayfa / Dominik Cumhuriyeti Ligi / Leones – Indios İddaa Tahmini 11.08.22

Leones – Indios İddaa Tahmini 11.08.22

Dominik Cumhuriyeti Ligi final serisi 6. maçında Leones Perşembe günü saat 03:00’da Indios ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.86 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Leones normal sezonu 2. sırada bitirdiği için seriye dezavantajlı olarak başlamıştı. Ama ilk maçta deplasmanda kazanarak rakipten saha avantajını kaptılar. Sonrasında evlerinde yenilip deplasmanda bir kez daha kazanarak 2-1 öne geçip tekrar avantajı ele geçirdiler ama ardından üst üste hem içerde hem de deplasmanda çift haneli farklarla kaybederek birden bire 3-2 geriye düşmüş oldular, avantajı da tekrar rakibe kaptırdılar ve artık kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Indios ise normal sezonun lideri olarak, saha avantajı ile çıktığı serinin ilk 3 maçında istediğini alamamış ve evinde 2 kere kaybederek avantajını kaybederek 2-1 geriye düşmüştü. Ama sonrasında vites arttırarak üst üste 2 maç kazanıp seride 3-2 öne geçtiler ve artık saha avantajı da yeniden ellerinde. Bu maçı kaybetseler de şampiyonu belirleyecek 7. ve son maç yine onların sahasında oynanacak. 

Leones üst üste 2 maçı kaybetti ve artık tamam mı devam mı maçına çıkıyor kendi sahasında. Seride bu sahada hiç maç kazanamadılar ve artık reaksiyon göstermelerinin tam da zamanı. Bu maçı taraftarları önünde kaybetmeleri durumunda tatile 2. olarak çıkacaklar. Bu baskının onları aynı zamanda iyi motive edeceğini ve serinin ilk bölümündeki oyunu sergileyerek rakiplerini yenip seriyi 7. ve son maça taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …