Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Letonya – İspanya İddaa Tahmini 14.07.19

Letonya – İspanya İddaa Tahmini 14.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 2.gün mücadelesinde Letonya Cumartesi saaat 18:15’de İspanya ile karşılaşacak. Bets10 Letonya lehine 28.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Letonya turnuvanın ilk gününde güçlü Almanya karşısında aslında ilk devre hiç de fena iş çıkarmamıştı ama ikinci yarıyla beraber Almanlar’ın vidaları sıkmalarıyla skor üretiminde çok zorlanmışlar ve sadece 66 üretebildikleri maçı da tam 26 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı.

İspanya ise ilk maçta kolay lokma olmayan Hırvatistan karşısında zaman zaman zorlansa da maç sonunda kalitesini göstermiş ve 12 sayı farkla kazanarak turnuvaya moral ve galibiyetle başlamıştı. Özellikle 4 isimden çift haneli skor katkısı alıp sorumluluğu paylaşmaları çok değerliydi iddialı İspanyollar adına.

Letonya çoğunluğu 2000 doğumlu oyuncularla geldi turnuvaya ve yetenek seviyesi olarak da zayıf ekipler arasında yer alıyor. İlk maçta olduğu gibi İspanya karşısında da kısmen direnç gösterebilecelerini ama boğaların maç sonunda handikapı aşarak çok rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-28.5)  / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – AEK İddaa Tahmini 22.01.20

FIBA Şampiyonlar Ligi 12.hafta mücadelesinde San Pablo Burgos Çarşamba saat 22:30’da AEK ile karşılaşacak. İddaa …