Anasayfa / Genel / Letonya Türkiye Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Letonya Türkiye Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Letonya Türkiye Maçı İddaa Tahmini 7.9.17
Letonya Türkiye Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Eurobasket‘in flaş ekiplerinden Letonya ile 12 Dev Adam’ın D grubunun ev sahibi olan Türkiye‘nin mücadelesinde 7 Eylül Perşembe günü akşam saat 20:45’de İstanbul Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Çekişmesli geçmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Türkiye lehine 4.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 154.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 797 ve 810 kodlarıyla açılan maçta Türkiye lehine 4.5 handikap belirlenmişken toplam sayı limiti de 154.5 olarak set edilmiş.

Unicorn ve Diğerleri

NBA’de Knicks ile çok iyi bir sezon geçiren Porzingis turnuvada da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Onun liderliğinde Bertans kardeşler ve Timma’nın da kusursuza yakın oyunları sayesinde zorlu D grubunda halen 2.sıra için şansları devam ediyor. Son maçta Rusya’yı ikinci yarıdaki müthiş savunmaları ile farklı geçmeleri onlara önemli bir avantaj sağladı. Bu maçta 12 Dev Adamı yenerlerse ve Sırbistan ile Rusya da maçlarını kazanırlarsa üçlü averajda ikinci sırayı kapıyorlar. Strelnieks’in son maçlarda toparlanması onlar için çok önemliydi. Tecrübeli organizatör asistleri ile başta Timma olmak üzere herkesin skor opsiyonlarını birer gömlek yukarı çekti. Bu maçta da onun performansı çok kritik olacak. Ayrıca Rusya maçında da gördük ki artık Porzingis’siz de oynamayı öğrenmişler, erken dörtlemesine rağmen Rusya’ya karşı çözüm bulup farklı kazanmışlardı.

Her Maç Üstüne Koyduk

12 Dev Adam eksik ve genç bir kadroyla geldiği turnuvada koç Sarıca liderliğinde şimdiye kadar harika bir mücadele ortaya koydu. Hem Rusya’ya hem de Sırbistan’a kafa tutmayı başaran ay yıldızlılar Cedi ve Furkan liderliğinde savaşamadan hiç bir maçı kaybetmeyeceklerini gösterdiler. Belçika maçında artık maç sonlarını da oynayabileceğimizi, dersimizi aldığımızı göstermiştik ve tur biletini de kapmıştık. Bu maçta da o soğuk kanlılığa ve olgunluğa çok ihtiyacımız olacak. Dar bir rotasyonla oynamasına rağmen tempoyu hep yukarıda tutmak isteyen Letonya’ya karşı kontrollü oynamak ve yarı saha hücumlarında pota altını kullanabilmek çok önemli olacak.

Letonya – Türkiye İddaa Tahmin

Milli takımımız yüksek tempoda oynayıp koştuğu zaman ve bunu savunma odaklı yapmayı başardığı zaman rakiplere üstünlük kurabiliyor, maçın içinde kalabiliyor. Ancak Letonya böyle tempolarda çok daha tehlikeli bir takım. İki takımın da genelde birbirine bu tempoyu dikte edeceğini düşündüğümde bol skorlu bir maç bizi bekliyor diyebilirim. Bunun yanında hücumda bizden çok daha fazla opsiyonu olan ve Rusya karşısında savunmasına sınıf atlattıran Letonya’nın maçta favori olduğunu düşünüyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: ML 1 / 1.40 & ÜST (154.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ML 1 / 1.49 & ÜST (154.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir